Neringa FM

Naujienos

golden parazyth koncertas

Kauno „Gargare“ – Golden Parazyth ir Solo Ansamblis koncertas

Lapkričio 17-ąją šiuolaikinės muzikos gerbėjai rinksis į Kauno loftą „Gargaras“. Čia viena scena dalinsis dvi klausytojų įvertintos, kokybiško ir gyvo skambesio grupės – Golden Parazyth ir Solo Ansamblis. Vienam vakarui scenos partneriais tapsiančios grupės kviečia į susitikimą, kuriame nebus kovos.

Dvigubas vėlyvo rudens koncertas žada dvi jo dalis – naują skambesį atradę „Golden Parazyth“ vakarą pradės prasmingais tekstais, kitu kampu ir melancholijos nata skambančia programa. Bus daug premjerų. Ją pakeis tirštų dūmų apgaubta ir visas jusles kutenanti miesto elektronikos kūrėjų „Solo Ansamblis“ diskoteka.

Solo Ansamblis – Moteris

„Ruduo mums naujų muzikinių tyrimų metas, tai vienintelis „Solo Ansamblio“ koncertas šiemet. Mums rūpi kiekviena jo dalis, ne tik garsas, bet ir vaizdas, rūpi ir scenos partneriai – visa susiveda į patyrimą, kūno ir proto diskoteką. Šiuo koncertu tęsiame konceptualių koncertų idėją, kai pasirodome su kultūriniais bendraminčiais – paskutiniuose didžiuosiuose pasirodėme kartu su grupėmis „Sheep Got Waxed“ bei baltarusiais „Super Besse“. „Golden Parazyth“ dabar skamba naujai ir tai kelia vakaro intrigą“ – užtikrintai teigia grupės „Solo Ansamblis“ nariai.

Golden Parazyth – Supasi Supasi (Live Version)

„Dviejų grupių draugystė – vienas didelis ir geras koncertas. Esam pažįstami jau senokai, bet tai pirmas toks kartas. Drąsiai ir užtikrintai kviečiam kauniečius į šį koncertą. Gerbiam ir mėgstam vieni kitus. Nusprendėm sukurti tokią dvigubą šventę sau ir klausytojams. Mūsų melancholija ir „Solo Ansamblio“ diskoteka bus geriausias vakaro kokteilis visam mieste. Bus labai muzikalus vakaras ir efektinga naktis. Juk ne tiek ir daug tokių koncertų Kaune“, – jiems pritaria projekto „Kaunas 2022” ambasadoriai grupė „Golden Parazyth.

Lapkričio 17-ąją vyksiantis scenos profesionalų susitikimas Kauno klube „Gargaras“ įvyks tik vieną kartą. Bilietus į koncertą platina „Paysera“.

Daugiau informacijos:
www.fb.com/GoldenParazyth
www.fb.com/SoloAnsamblis

Leave a Reply