Neringa FM

Naujienos

girmante

Girmantė kviečia į nesuvaidinto džiazo koncertą

„Nors atlieku įvairių žanrų muziką, tačiau kiekvieno džiazo koncerto laukiu su ypatingu jausmu širdyje – tai man kas kartą didelė šventė ir tikras egzaminas prieš klausytoją“, – sako dainininkė Girmantė Vaitkutė, lapkričio 17-ąją sugrįžtanti į sceną su Andrejaus Polevikovo trio kokybiškos muzikos vizitine kortele tapusiame „Vaidilos“ teatre.

„Ši muzika man asocijuojasi su muzikine branda, nes džiaze gali surepetuoti pradžias ir pabaigas, numatyti vietas, kuriose improvizuosime, bet galutinio rezultato niekuomet nesurepetuosi. Tai muzika, kurios tiesiog negali suvaidinti. Labai džiaugiuosi kūrybine partneryste su Andrejumi Polevikovu, ji leidžia ieškoti ir atrasti. Tai kūrėjui laba svarbu“, – prisipažino Girmantė artėjant rudens koncertui.

Vieninteliame rudens koncerte „Fall in Jazz“ skambės išjausta programa. Pasak Girmantės, kuo daugiau laiko atlikėjas skiria programos „prisijaukinimui“ tuo labiau jos kūriniai keičiasi, auga, skleidžiasi, tobulėja jų forma ir galiausiai repertuaras tampa nebeatpažįstamas ir asmeniškas. Koncerte skambės aranžuoti džiazo standartai, kuriuos papildys specialūs rudeniški akcentai, džiazo motyvai pinsis su liaudies dainomis. „Vasarą klausytojams pristatėme programą „Jazz nigt in White“ mažąja džiazo revoliucija. Labai džiaugiamės kiekvienu atgarsiu, nes klausytojų atsiliepimai įkvepia kurti toliau. Nesustojome, ir toliau ieškome geriausio skambesio, keliame sau muzikinius iššūkius, nevaržome savęs. Koncerte „Vaidilos“ teatre pristatysime išties įvairią programą“ – sako dainininkė.

Lapkričio 17 dieną „Vaidilos“ teatro salėje kokybiškos muzikos gerbėjai skambėsiančius kūrinius girdės tik vieną kartą. Kiekvieną koncertą Girmantė ir Andrejaus Polevikovo džiazo trio atnaujina, kuriant nepakartojamą susitikimą su publika, o įrašų atlikėjai kol kas neplanuoja.

Daugiau informacijos

www.bononbon.lt

Leave a Reply