Neringa FM

Naujienos

g g sindikatas

G&G Sindikatas: Unplugged – Neringa FM

Nuo pirmojo grupės „G&G Sindikatas“ koncerto legendiniame sostinės klube „Eldorado“ prabėgo jau 20 metų. Per tą laiką tūkstančius nuotykių patyrę ir šimtus kalnų nuvertę reperiai šiemet pasiryžo įgyvendinti seną savo svajonę, kurios liudininkais pakvies tapti visus ištikimiausius gerbėjus. Tik tris kartus – lapkričio 8, 9 ir 10 dienomis – Rusų dramos teatre įvyks gyvo garso koncertai „G&G Sindikatas: Unplugged“.

Grupės nariai neslepia, kad projekto įkvėpimas – į muzikos istoriją įėję televizijos koncertai „MTV Unplugged“. „Mūsų amžiaus žmonės tikrai prisimena tokius serijos pasirodymus, kaip „Alice In Chains“, „Nirvana“ ir kt.“, – nostalgiškai šypsosi ilgametis „G&G Sindikato“ vadybininkas Justas Čekuolis. Jis išduoda, kad konkretesnės gyvo garso koncerto vizijos ėmė lankyti 2002-aisiais peržiūrėjus vokiečių hiphopo veteranų „Die Fantastischen Vier“ įrašytą „MTV Unplugged“ koncertą.

Idėjai materializuotis prireikė ne tik ilgų metų apmąstymų, bet ir patikimo partnerio – koncertus Rusų dramos teatre pristato „Red Bull“, grupei sparnus suteikiantis jau ne pirmą ir jokiu būdu ne paskutinį kartą. Tarp itin sėkmingų bendrų projektų – „G&G Sindikato“ ir Marijono Mikutavičiaus dvikova „Red Bull SoundClash“, koncertų mobilioje scenoje turas „Red Bull TourBus“, išskirtinis grupės didžėjaus Mamanios DJ stalas bei jungtinis muzikantų ir motoakrobato Arūno Gibiežos pasirodymas festivalyje „Granatos“.

Anot J. Čekuolio, netikėta koncertų vieta – Rusų dramos teatras – pasirinkta visų pirma dėl erdvės jaukumo ir kameriškumo. „Galėjome rinktis greičiausiai bet kurią Vilniaus koncertų salę, galbūt sutalpinti joje daugiau gerbėjų, tačiau nusprendėme, kad būtent šis teatras labiausiai atitinka koncertų idėją ir mūsų grupės charakterį“.

Nors iki „G&G Sindikatas: Unplugged“ – dar daugiau nei du mėnesiai, parengiamieji darbai jau įsibėgėjo. Įsimintiniausius ir svarbiausius savo kūrinius Gabrielius Liaudanskas – Svaras, Kastytis Sarnickas – Kastetas, Artūras Matkevičius – Mamania ir Donatas Juršėnas – Donciavas repetuoja drauge su kviestiniais muzikantais, kurie dalyvaus ir koncertuose.

Planuojama, kad daugiau nei dvi dešimtys kūrinių, gyvai skambėsiančių Rusų dramos teatre, vėliau bus išleisti kaip atskiras albumas. Apie tai, kaip ir apie kitas išskirtinio projekto detales, grupės nariai žada išsamiai papasakoti netrukus.

„G&G Sindikatas: Unplugged“ bilietai prekyboje pasirodys rugsėjo 15 d. 10 val. ryto. Grupė atkreipia dėmesį, kad lapkričio 8 d. koncertas skirtas artimiausiems „G&G Sindikato“ ir „Red Bull“ draugams, tad į jį bus parduoti tik 20 ypatingų bilietų.

Daugiau Informacijos

Justas Čekuolis

+370618 765 77

justas@menožmonės.lt

Leave a Reply