Neringa FM

Naujienos

GeraiGerai

Premjera: GeraiGerai – Sky Of June (feat Elena Augustinaite)

Muzikos prodiuseris Vilius Tamošaitis savo gerbėjus džiugina naujais darbais. Šįkart vaikinas siūlo susipažinti su istorija, įkvėpta sergančių psichinėmis ligomis. Drauge su atlikėja Elena Augustinaite įrašytam kūriniui klipą kūrė Taline dienas leidžiantis italų režisierius Nicola Piovesan.

„Tai kūrinys apie merginą, apie žmogų, kurių pilna aplink mus, tačiau jų nepastebime, o kartais esame linkę netgi ignoruoti“, – mintimis dalinasi po GeraiGerai pseudonimu besislepiantis muzikantas. „Ši mergina, tai sergančiųjų psichinėmis ligomis veidrodis. Kasdien gaunančių milžiniškas vaistų dozes, vardan to, kad būtų kuo panašesni į „normalius“ žmones. Tačiau vos vaistams nustojus veikti, ji vėlei grįžta į savo pasaulį, kuriame iš tikro jaučiasi laiminga – su savo svajonėmis, mintimis, nostalgiškais atsiminimais ir ateities norais.“

Atlikėjas retoriškai klausia – ar tik nenorime šių žmonių paversti tuo, kuo jie iš tikro nėra? Gal tas nesuprantamas pasaulis yra netgi tikresnis nei mūsiškis? Tokios minties įgyvendinimui puikiai tiko Xavier Dolan filmas „Mommy“, klipo režisieriui suteikęs įkvėpimo ir atvedęs iki šiuo metu turimo rezultato.

„Klausiau dainos ir supratau, kad noriu sukurti kažką šviesaus ir mielo, bet tuo pačiu, kad kiekvienas žiūrintis paklaustų savęs – kas gi čia ne taip“, – darbo gimimą komentavo ne vieną tarptautinį apdovanojimą laimėjęs Nicola Piovesan. „Tuomet mano galvoje gimė svajoklė mergina, kuri lyg vaikas nori būti nuolatos saugi. Būtent todėl kiekviename kadre matomas aukštas vyras, lyg nematomas draugas, tėvas ar mylimasis, sustabdysiantis bet kokias negandas. Šis veikėjas nebylus, jis nesikiša į merginos veiksmus, tačiau visada pasiruošęs. Gal tai angelas sargas?“

Kūrėjai tikina, kad kvadratinis klipo formatas pasirinktas neatsitiktinai. Jis primena momentines foto nuotraukas, kuriose užfiksuotos gražiausios akimirkos. Taip pats vaizdo klipas tampa savotišku kadru, foto albumo akimirka, kurią norėsis prisiminti ilgus metus.

 

Leave a Reply