Neringa FM

Naujienos

gintas gascevicius

BIX būgnininkas G. Gascevičius kviečia į solinį šou „GINC“

BIX būgnininkas G. Gascevičius kviečia į solinį šou „GINC“: laukia muzikos, teatro mylėtojų ir žinduolių. Prieš metus neįprasto formato solinį albumą „FonoGrafijos“ išleidęs perkusininkas, grupės BIX būgnininkas Gintas Gascevičius žengė naują svarbų žingsnį – jis ruošiasi pirmam soliniam koncertui. Šiaulių dramos teatre penktadienio vakarą muzikantas į sceną žengs su perkusijos instaliacijų programa „GINC“ – originalus audiovizualinis projektas nustebins ne vieną.

Ir nors Gintas Gascevičius yra patyręs scenos vilkas, o ir koncertų per daugelį metų būta tiek, kad sunku ir besuskaičiuoti, šįkart pasirodymo jis laukia su ypatingu virpuliu.

„Tai mano pirmas solinis koncertas, todėl juokaudamas sakau, kad pojūčio, panašaus į siaubą, netrūksta. Žinoma, tas virpulys malonus, tačiau rengiant solinį koncertą reikia daugiau pasiruošimo – grupėje gali pasiskirstyti pareigomis, o čia viskas priklauso nuo manęs. Jaučiu didžiulę atsakomybę“, – kalbėjo G.Gascevičius.

Anksčiau įvairias neformalias, viešas miesto erdves pasirodymams mėgęs muzikantas šįkart perkusijos instaliacijų programą „GINC“ nusprendė rengti teatro scenoje. Tokią erdvę, pasak jo, padiktavo noras sukviesti ne tik muziką, bet ir teatrą mėgstančią publiką.

„Mano sumanymas – surengti menišką koncertą, kuris tuo pat metu būtų ir šou. Didelį dėmesį skyriau vizualizacijoms. Scenoje taip pat bus didžiulis kiekis instrumentų, garso apdirbimo procesoriai, krūva mikrofonų. Tikrai bus labai įdomu“, – intrigavo G.Gascevičius.

Kartu su juo kuriant projektą dalyvavo ir visa komanda – vizualizatorė Goda Mazrimaitė, dizaineris Vilmantas Dambrauskas, dailininkas Dainius Trumpis, garso režisierius Paulius Trijonis, šviesos režisierius Domas Didžiulis.

Koncerte „GINC“ skambės kūriniai iš gerbėjams jau žinomo albumo „FonoGrafijos“, taip pat bus galima išgirsti ir visai naujo, dar visai negirdėto skambesio. Kurdamas kai kuriuos kūrinius G.Gascevičius panaudojo ir specialius procesorius, įrašė ir savo balsą, kuris čia skamba taip neįprastai, kad nesunku jį supainioti su vargonais ar violončele.

„Visi kūriniai gimė tyrinėjant mus supančią teritoriją. Visas skambesys – įdomus ir originalus. Todėl koncerto tiesiog negalima praleisti, čia bus stipru. O kas turėtų ateiti? Visų pirma – žmonės. Ar bent žinduoliai, nes šaltakraujų ir vienaląsčių širdis visuomet sunkiau suvirpinti“, – šmaikštavo G.Gascevičius.

Balandžio 13-ąją Šiaulių dramos teatre vyksiančiam koncertui „GINC“ pavadinimą G.Gascevičius taip pat sugalvojo ne šiaip sau. Šiauliuose gimęs ir užaugęs muzikantas sako kitokio net nebūtų galėjęs sugalvoti – savame mieste jį visi žino kaip Ginc, o ne Gintą. „Tai ir visiška teisybė, o ir pokštas tuo pačiu. Kitoks pavadinimas soliniam koncertui net nebūtų tikęs“, – juokėsi muzikantas.

Jo originalios programą jau penktadienį galės išgirsti Šiaulių publika, vėliau G.Gascevičius turi minčių koncertus pristatyti ir kituose miestuose. Juolab, kad rudenį turėtų pasirodyti naujas jo albumas, o jau tuomet pasirodymų tikrai netrūks.

Koncerto „GINC“ nepraleisti kviečia ir Ginto kolega Saulius Urbonavičius-Samas:
https://www.facebook.com/fonografijos/posts/905791312958545

Leave a Reply