Neringa FM

Naujienos

„Garbanotas Bosistas“ šiandien išleidžia naują albumą „Room for You“

 

„Room for You“ – taip vadinasi naujas, tik šiandien klausytojų ausis pasiekęs „Garbanoto Bosisto“ albumas. Jo dainomis gruodžio 14 dieną grupė gyvai dalinsis Vilniuje, menų fabrike LOFTAS.

„Chaotiškai darnus, nutinkantis, mišraininis ir man gražus (čia – kaip būdvardis)“, – tokius apibūdinimus devynių dainų albumui lipdo pats „Garbanoto Bosisto“ vokalistas Šarukas Joneikis.

„Įrašėm devynias dainas, reikėjo visai daug laiko, kad jos visos susidėtų į vieną istoriją. Kai kurie tekstai ar melodijos stalčiuose gulėjo kokius 5 metus. Atrodo, gal pritrūksta drąsos imti ir iškart ištraukt juos dienos švieson, tada lauki, kol dienos ir naktys susidėlios taip, kad tų tekstų ar dainų prireiks, jog išbūtum“, – apie „Room for You“ turinį pasakoja grupės gitaristas Mantas Joneikis.

Išgirsti visus devynis „Garbanoto Bosisto“ kūrinius nuo šiandien galima skaitmeninėse platformose spotify, itunes, deezer, bandcamp ir Pakartot. „Ymir Audio“ studijoje įrašytas ir kartu su (nepri)klausoma muzikos agentūra „Tilto namai“ išleistas albumas koncerto dieną atsiras ir apčiuopiamu, vinilo formatu.

„Vinilą leidžiam labiausiai – dėl didelio viršelio. Antra, dėl ritualo kaip klausai muzikos, trečia – dėl garso. Ir kai pasaulyje išsitrins visi skaičiai, kaip per filmą „Bladerunner 2049“, vistiek galėtume paklausyt“, – plokštelės gimimo priežastis vardina Mantas.

Iki šiol pasirodžiusius tris singlus iš albumo lydėjo pačių muzikantų ir draugų kurti vaizdai. Singlui „Last Summer’s Day“ vaizdo klipą sukūrė režisierius Martynas Valius, dainą „Long Ago Far Away“ vizualiai iliustravo patys atlikėjai, o tik prieš keletą dienų pasirodžiusiam kūriniui „Should Your Name Be Love“ vaizdus surado režisierius Jokūbas Lapinskas. Grupės planuose – sukurti vizualų pasakojimą kiekvienai iš albume įrašytų dainų.

Lietuvos psichodelinio roko pirmūnai – Šarukas Joneikis, Mantas Joneikis, Kipras Pugačiukas ir Mantas Augustaitis albumą Lofto scenoje pristatys jau po savaitės, gruodžio 14 d. Čia pat grupės gerbėjai galės įsigyti ir vinilinę plokštelę „Room for You“. Nors riboto tiražo, dramblio kaulo spalvos vinilai buvo išgraibstyti per tris dienas, grupė pažada, kad juodų plokštelių užteks visiems panorėjusiems.

Garbanoto Bosisto albumas „Room for You“
https://garbanotasbosistas.bandcamp.com/album/room-for-you
https://www.pakartot.lt/album/room-for-you

Daugiau grupės „Garbanotas Bosistas“ vaizdų ir garsų:
https://www.facebook.com/garbanotasbosistas/

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/908172459356624/

Bilietai į koncertą: https://tickets.paysera.com/lt/event/garbanotas-bosistas-room-for-you

Leave a Reply