Neringa FM

Naujienos

future islands

Šiandien rokerių Future Islands koncertas Vilniuje

Grupė Future Islands, kuriai liaupsių negaili ne tik melomanai, bet ir grupės „Nirvana“ prodiuseris Butch Vig ir grupės „Coldplay“ lyderis Chris Martin, Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje atliks didžiausio populiarumo sulaukusius kūrinius ir pristatys naują albumą „The Far Field“.

Po sėkmingų turo koncertų JAV, roko grupė Future Islands į Vilnių lėktuvais skrido iš skirtingų pasaulio šalių. Pirmieji atvyko gitaristas William Cashion ir klavišininkas Gerrit Welmers. Netrukus prie jų prisijungia vokalistas Samuel Herring ir būgnininkas Mike Lowry. Itin energingais koncertais garsėjanti grupė apsistojo viename Vilniaus viešbučių. Šį vakarą „Compensa“ koncertų salę drebinsiančių rokerių koncertą pradės kita sparčiai populiarėjanti roko grupė „Zack Mexico“.
Bilietus į „Future Islands“ koncertą Vilniuje galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt


Praėjuių metų pavasarį pasirodžiusį įrašą muzikantai kūrė padedami keleto kviestinių žvaigždžių – tarp jų yra ir legendinės grupės „Blondie“ dainininkės Debbie Harry. Visas 10 naujų dainų „Future Islands“ įrašė su prodiuseriu Chris Coady, kuris anksčiau dirbo su „Yeah Yeah Yeahs“ ir „Grizzly Bear“.

„Future Islands“ koncertą pradės iš nedidelio Šiaurės Karolinos valstijos miestelio Kill Devils Hills kilusi psichodelinio roko grupė „Zack Mexico“. Pernai ribotu 300 egzempliorių tiražu buvo išleista grupės vinilo plokštelė „Get Rich and Live Forever“, kuri iškart atkreipė muzikos kritikų ir melomanų dėmesį.

„Zack Mexico“ – „Call Me Back“:

„Future Islands“ koncertą rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šiemet surengsiantis klasikinės muzikos chuliganų „Dagamba“, žymaus gitaristo Chris Rea, legendinės britų grupės „Queen“ ir Adam Lambert, mūsų scenos atstovo „Daddy Was A Milkman“ koncertus.

Leave a Reply