Neringa FM

Naujienos

fellow of neringa - neringos bičiulis

Neringos bičiulis: Yerba Mate Guarani

Kiekvieną trečiadienį mūsų eteryje skamba Neringos bičiulio muzika. Šįvakar su malonumu jums pristatome Neringos bičiulio Adomo muzikinius įspūdžius iš Pietų Amerikos.

„Aplankęs tolimą Argentiną ir praleidęs nors ir nedaug, bet gero laiko su vietiniais muzikantais ir renginių organizatoriais supratau, kad nors mus ir skiria labai tolima distancija, skirtingos kultūros, tradicijos ir papročiai, bet tiek juos, tiek mus tikrai sieja bendra pasaulėžiūra, meilė muzikai ir vienas kitam. Dabar jaunų žmonių tarpe tiek Argentinoj tiek Brazilijoj labai populiarus skaitmeninis folkloras, daug muzikos prodiuserių kuria muziką miksuodami tradicinį savo šalių folklorą su šiuolaikiniais elektronikos ritmais, kurdami naudoja daug aplinkos, natūralių gamtos garsų.

Būtent tokia ir laukia ši bičiulio valanda – pilna skaitmeninės etno muzikos iš Argentinos ir Brazilijos. Muzika suteikianti ypatingus pojūčius, leidžianti klausytojui pasvajoti – užsimerkus pabūti subtropiniuose Brazilijos miškuose, kur auga gražiausios palmės, orchidėjos, bambukai, kunkuliuoja didingi kriokliai, čiulba nesuskaičiuojama galybė spalvotų papūgų ir tukanų, laksto pūkuotos tarantulos, medžioja pumos ir šokinėja bezdžionės.  Muzika, kuri skatina domėtis šių šalių papročiais, tradicijomis ir žmonėmis.”

Sakote vasara dar toli? Anaiptol. Tereikia nusigauti iki kurio nors Europos didmiesčio, nusipirkti avia bilietą ir per naktį nusigauti iki Lotynų Amerikos. Ten dabar vasaros pradžia. Kad būtų lengviau klausytis ir įsivaizduoti, pridedame keletą nuotraukų, darytų kelionės metu. 

 

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply