Neringa FM

Naujienos

Fellow of Neringa Ionrec

Neringos bičiulis – Ionrec

Kaip ir kiekvieną trečiadienį, taip ir šį, pristatome jums Neringos bičiulius ir dalinamės jų muzika. Šįkart tai muzikos prodiuseris, kilęs iš Klaipėdos, Andrius, muziką kuriantis po slapyvardžiu ‘Ionrec’.

„Muzika, kuri vežą tavo sielą, ir ne tik!” – tokiu šūkiu save pristatantis Andrius patraukė mūsų radijos dėmesį jau prieš 4 metus, kuomet išgirdome jo nuotaikingą kūrinuką ‘Happy trib’.

 

Nuo tada kasmet mūsų radijos grojaraštį vis papildydavo po vieną Ionrec kūrinėlį per metus, ir dabar jau jų grojame 6, tarp kurių ir naujausias, prieš du mėnesius išleistas drum & bass stiliaus kūrinėlis „Degtukų nesinešioju”.

 

„Kuriu muziką nuo 2000 m., neturiu muzikinio išsilavinimo, viską darau iš klausos. Myliu Neringą, jūrą, Smiltynę, kopas. Dažnai važiuodavau ten dviračiais su draugais praleisti laiko. Man labai trūksta šių vietų, ypač, kai esu toli nuo Lietuvos. Neringa yra įkvėpusi mane ne vienam muzikiniam kūriniui. Beje, mano pirma tikra meilė buvo iš Nidos. Linkėjimai jai ir visiems mano draugams bei radijo stoties klausytojams” – taip savo šio vakaro ‘podcastą’ pristato mūsų klausytojams Andrius aka Ionrec.

 Nespėjusiems išgirsti Ionrec per radiją tiesiogiai, pateikiame įrašą:

2 comments

  1. Visą valandą klausiausi tos nuostabios „IONREC” muzikos… širdį užplūdo nepaprastas jausmas… o juk aš tą vaikiną pažįstu nuo pat pat…pat jo gyvenimo pradžios… SĖKMĖS Tau, Andriau!

Leave a Reply