Neringa FM

Naujienos

Erasure

„Erasure“ po dvejų metų pertraukos išleis naują albumą

„Erasure“ praneša išleisiantys naują studijinį albumą. Rugpjūčio 16 d. Vilniaus Vingio parke vyksiantį Robbie Williamso koncertą pradėsiantis duetas patvirtino, kad gerbėjai naujojo albumo sulauks gegužės 19 d. „World Be Gone“ bus jau septynioliktasis „Erasure“ studijinis įrašas.

Bilietus į Robbie Williams koncertą, kurį pradės „Erasure“, galima įsigyti visos BILIETAI.LT kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Britų populiariosios muzikos duetas „Erasure“ pernai šventė karjeros 30-metį. Ta proga, buvo iš naujo išleisti visi grupės albumai, tačiau duetas neapsiribojo tik senų įrašų atnaujinimu. Gerbėjų laukia naujas studijinis darbas, kurio laukėme dvejus metus. Pastarasis dueto studijinis albumas „The Violet Flame“ buvo išleistas 2015 m. rugsėjį.

Albume „World Be Gone“ viso bus dešimt naujų dainų. Visų dainų autoriais ir atlikėjais yra „Erasure“ muzikantai, kuriems įrašų studijoje talkino prodiuseris Matty Green. Pranešama, kad Andy Bell ir Vince Clarke pasirašys ant 500 pirmųjų albumo kopijų. To negana, skelbiama, kad iki balandžio 7 d. iš anksto įrašą užsisakiusių melomanų vardai bus atspausdinti „World Be Gone“ buklete.

Norėdami kuo plačiau pažymėti naujo albumo išleidimą, „Erasure“ surengs tris koncertus Glazge, Mančesteryje ir Londone. Vėliau duetas išsiruoš į keturis mėnesius truksiančias Robbie Williams gastroles „The Heavy Entertainment Show Tour“. Birželio 16 d. „Erasure“ pradės R.Williamso koncertą Vilniaus Vingio parke.

Robbie Williams ir Erasure bendrą koncertą Vilniaus Vingio parke pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, netrukus pakviesiantis į retro muzikos karalių „Postmodern Jukebox“, amerikiečio dainininko Jason Mraz ir britų atlikėjo Tomo Odello koncertus Vilniuje ir daugelį kitų renginių.

Leave a Reply