Neringa FM

Naujienos

Naujasis Nicola Cruz albumas ‘Cantos de Visión’ Neringa FM eteryje

Vienas pagrindinių mūsų draugų iš Lotynų Amerikos įrašų kompanijos ‘Multi Cullti’ atlikėjų, ekvadorietis Nicola Cruz pelnytai tampa pagrindiniu naujosios kartos prodiuseriu, savo kūryboje apjungiančių čiabuvių garsus su tarptautine profesionalia muzika, sukurdamas kažką visiškai naujo – ultragarsų skambesį. Tai žanras, kurį „Multi Culti ambasadoriai Dreems ir Tomas Von Party vadina „Folklorica” – psichodelinis folkloro šaknų persodinimas, kurį meistriškiausiai atlieka Nicola.


Tęsdamas savo debiutinio LP atsiradimą pas Lotynų Amerikos indie muzikos stipruolius ‘ZZK Records’, Nicola Cruz šįkart grįžta į ‘Multi Culti’ sutelkiant savo dėmesį į liepsnojančias ‘downtempo’ šokių aikšteles, kurios pastaruoju metu pamažu įsitvirtina klubuose ir festivaliuose. Nicola skambesys išsiskiria ne tikMarimba” semplų naudojimu, bet ir  laužytu būgnų skambesiu, kuris yra didžiulė varančioji jėga šioje 102 BPM skalėje. 

Nicola CRUZ Cantos de Visión

Išleidžiamame vinile taip pat bus bus ir keli seniau išleisti fantastiški Nicola kūrinėliai – Mantis ir Invocación, iš jo debiutinio „Multi Culti” EP, kurie tikrai nusipelno būti vinile. Remix’ų EP bus išleistas vasario mėnesį, kur savo rankas pridės Jaja, argentinietis ‘Uji’ visai nesenai įrašęs mums miksą laidai ‘Neringos bičiulis’, ‘Multi Culti’ šeimininkas Thomas Von Party, ir kiti.

Kūriniai iš ‘Cantos de Visión’ nuo šiandien jau sukasi mūsų eteryje, todėl klausykit įtempę ausis!

Leave a Reply