Neringa FM

Naujienos

Prodiuseriai DYZGO pristato naują legendinio „Empti“ kūrinio „4 milimetrai” skambesį

Su Lietuvos melomanais sveikinasi naujas prodiuserių duetas DYZGO – po šiuo pavadinimu slepiasi puikiai mūsų šalyje žinomas reperis Andrius Glušakovas-Pushaz ir DYZGO idėjinis autorius bei įkūrėjas Deivis Šileikis. Šių metų pradžioje susibūrę muzikos profesionalai klausytojams pristato pirmąjį savo darbą – naują grupės „Empti“ kūrinio „4 milimetrai“ versiją.

DYZGO nariai sako, jog „Empti“ – legendinė ir didelės pagarbos verta Lietuvos grupė, padėjusi pamatus mūsų šalies alternatyviosios muzikos scenai.

„Augome su „Empti“ muzika ir ji mums kelia šiltus sentimentus, todėl pirmuoju DYZGO aranžuotu kūriniu norėjome atiduoti duoklę jiems ir to meto muzikos kultūrai, o tuo pačiu – priminti jaunajai kartai, jog teisinga muzika niekada nemiršta, – pasakoja Andrius Glušakovas-Pushaz. – Esame labai dėkingi „Empti“ nariams Giedrei Kilčiauskienei ir Pauliui Kilbauskui už suteiktą progą atnaujinti kūrinį, kuris mūsų muzikos lentynose užėmė tikrai garbingą vietą.“

Prodiuseriai džiaugiasi, kad prie naujojo kūrinio „4 milimetrai“ skambesio prisidėjo ir legendinis Didžiosios Britanijos filmų bei muzikos kompozitorius – garso inžinierius Sefi Carmel, dirbęs su tokiais žymiais atlikėjais kaip David Bowie, Bruno Mars, Phil Collins, „Massive Attack“ ir kitais. Sefi Carmel Londone įsikūrusioje studijoje „Soundtrack Creation“ pasirūpino kūrinio garso suvedimu bei atliko galutines įrašo korekcijas.

Kalbėdami apie artimiausius DYZGO planus, Pushaz ir Deivis užsimena, jog laukia nemažai bendrų kūrinių su žymiais Lietuvos atlikėjais, tačiau jie atidžiai stebi ir jaunuosius mūsų šalies talentus. Vienas iš artimiausių DYZGO darbų – nauja daina ir jos vaizdo klipas, kuriuos klausytojams prodiuseriai žada pristatyti visai netrukus.

Duetas pasakoja, jog jie neprisiriša prie jokių muzikinių stilių ar kitų kūrybinių rėmų, todėl klausytojai neturėtų nustebti išgirdę radikaliai skirtingo stiliaus DYZGO darbus.

„Mes į kūrybą žiūrime plačiai, mat per daugelį metų patirties muzikoje supratome, jog kiekviename žanre yra nuostabių elementų, reikia tik mokėti juos išgirsti ir pajusti. Džiaugiuosi, jog su Deiviu turime vienodą muzikinį skonį, tas pačias vertybes ir kūrybinę viziją – tikiu, jog tai yra vieni iš svarbiausių kriterijų siekiant bendrų tikslų ir norint įgyvendinti savo kūrybinį potencialą“, – sako DYZGO narys Pushaz.

 

 

DYZGO feat. EMPTI – „4 milimetrai“

 

DYZGO socialiniuose tinkluose:

Facebook: https://www.facebook.com/dyzgo

Instagram: https://www.instagram.com/dyzgo

Kontaktai:

deivis@dyzgo.lt

pushaz@pushaz.lt