Neringa FM

Naujienos

AČIŪ BALTARUSIJAI, „DIE ANTWOORD“ KONCERTAS LIETUVOJE

Rugpjūčio 7 dieną Vilniuje įvyksianti alternatyvios muzikos šventė – dueto „Die Antwoord“ koncertas, sulaukė neeilinio susidomėjimo. Į pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiančios grupės pasirodymą jau parduota daugiau nei pusė visų bilietų.

Tai – vienintelis „Die Antwoord“ koncertas Baltijos šalyse, todėl šis pasirodymas sulaukė dėmesio ir tarp muzikos gerbėjų Latvijoje bei Estijoje. Koncertas mūsų šalyje gali tapti pirma ir paskutine galimybe pamatyti šį išskirtinį duetą. Grupė neseniai paskelbė, kad kitas jos albumas bus paskutinis grupės diskografijoje.

Praėjusiais metais singlą „Love Drug“ išleidęs duetas pasidalino informacija, jog paskutinį grupės albumą sudarys dvidešimt septynios dainos, sudėtos į simboliškai pavadintą albumą „27“.  Bendradarbiauti su kitais muzikantais nevengiantys grupės nariai Yo-Landi Vi$$er ir Ninja taip pat atskleidė, jog būsimame albume kai kurios albumo dainos bus įrašytos su įvairiais kolegomis muzikantais, tačiau kokiais – grupė dar neatskleidžia.

Tarp šių metų „Die Antwoord“ turo koncertų Lietuva atsidūrė labai netikėtai – čia duetas perkėlė savo koncertą iš Minsko, kur jiems koncertuoti buvo uždrausta. Tačiau klausytojai Lietuvoje, netikėtai į mūsų šalį atvykstančią grupę ruošiasi priimti atviromis širdimis – bilietai į koncertą perkami aktyviai, o žinią apie grupės koncertą su džiaugsmu ir nuostaba sutiko didžioji dalis alternatyvios muzikos gerbėjų mūsų šalyje.

Rugpjūčio mėnesį keturiolika turo koncertų Europoje surengsianti grupė juose, taip pat ir Vilniuje, savo gerbėjams žada sugroti hitais tapusias „Die Antwoord“ dainas, taip pat į programą įtraukti ir naujų kūrinių.

Pirmą ir galbūt paskutinį kartą į Lietuvą atvykstantis duetas rugpjūčio 7 dieną pasirodys koncertų salėje „Compensa“, Vilniuje. Koncerto organizatoriai ragina suskubti įsigyti gerbėjų graibstomus bilietus ir tapti šio scenos provokatorių pasirodymo liudininkais. Bilietus į „Die Antwoord“ koncertą Lietuvoje platina „Bilietai.lt“.

„Die Antwoord“ – „Love Drug“:

 

Leave a Reply