Neringa FM

Naujienos

Danis Tattoo ir Tomas Vėjas foto

Danis Tattoo: „Tai bus didžiausia tatuiruočių studija Baltijos šalyse“

„16 metų pradėjau ieškoti savęs, mama pamatė, kad blaškausi ir pasiūlė daryti tatuiruotes“, – Gerose Bangose su Tomu Vėju pasakojo Danielius Djačkovas, studijos Danis Tattoo įkūrėjas ir tatuiruočių festivalio „Memel Tattoo Convention“ sumanytojas.

Laidoje Danielius papasakojo apie tai, kuo šiandien gyvena tatuiruočių meistrai ir ko laukti šiųmetinėje, jau trečioje, Memel Tattoo konvencijoje.

„Pagal preliminarius skaičiavimus konvencijoje dalyvaus apie šimtas tatuiruočių meistrų iš įvairių valstybių. Didelė delegacija estų, suomiai, latvių oldschoolinė studija, lietuviškų šaknų turintis australas, graikė, vienas žymiausių pasaulio meistrų iš Rusijos, lenkė, ispanai, vokietis ir kiti“, – pasakojo D. Djačkovas.

Tatuiruočių festivalis „Memel Tattoo Convention“ organizuojamas jau trečią kartą, ateityje organizatoriai ketina jį rengti ir kituose miestuose – Vilniuje ar Kaune. Pirmą kartą girdintiems apie tokio tipo festivalį, D. Djačkovas aiškino, kad tai – tarsi didelė tatuiruočių studija, kurioje susirenka meistrai iš viso pasaulio.

„Principas toks pat: arba užsirezervuoji laiką iš anksto, arba ateini į konvenciją, pamatai laisvą meistrą – jis dažniausiai pateikia savo eskizus, kuriems teikia prioritetą, – jeigu kuris užkabina, vyksta derybos dėl kainos. Gali paprašyti, pavyzdžiui, tatuiruotę padaryti už 100€, vakarienę ir du alaus“, – sakė tatuiruočių meistras.

Tatuiruočių festivalyje sukurtas mechanizmas, kad meistrai kuo labiau stengtųsi. Čia vyks konkursas, kuriame meistrai bus apdovanojami keturiolikoje kategorijų – kiekvieno dalyvio tatuiruotė dalyvaus konkurse. „Labiausiai čia laimi klientas“, – juokėsi D. Djačkovas.

Memel Tattoo Convention šiemet liepos 6-8 d. Klaipėdos Kultūros Fabrike.

Pilno interviu laukite mūsų youtube ar facebook bei mixcloud paskyrose. Prenumeruokite Neringa FM, kad nepraleistumėte gerų naujienų.

Visą informaciją apie Memel Tattoo Convention rasite  FB paskyroje

Leave a Reply