Neringa FM

Naujienos

Daddy Was A Milkman

„Daddy Was A Milkman“ pristato geriausią 2016-ųjų vasaros hitą

„Daddy Was A Milkman“ nenustoja džiuginti muzikos mylėtojų. Žaibiškai išpopuliarėjęs atlikėjas pristato visiškai naują vasarišką dainą, kuri turi visas galimybes tapti geriausiu 2016-ųjų vasaros garso takeliu.

„Read My Mind“ – taip vadinasi naujasis pseudonimu „Daddy Was A Milkman“ prisistatančio Igno Pociūno kūrinys. „Jį rašiau įsivaizduodamas vieno konkretaus vasaros festivalio sceną, minią žiūrovų ir tą jausmą, kuris apima jiems dainuojant. Naujoji daina yra tikras himnas tinginystei, tiksliau – mokėjimui atsipalaiduoti“, – taip savo naują kūrinį apibūdina Ignas Pociūnas. „Visi sunkiai dirbame, kasdien stengiamės deramai atlikti savo pareigas tiek profesinėse veiklose, tiek šeimose. Nieko blogo, jeigu giliai širdyje norisi, kad viskas klostytųsi daug lengviau, savaime. Esame to verti. Man atrodo, kad laimingiausi žmonės yra tie, kurie išlaiko sveiką ribą tarp darbo ir poilsio, nestresuoja ir moka atsipalaiduoti nepriklausomai nuo to, kaip jiems sekasi. Pats labai norėčiau tokiu būti“.

„Read My Mind“ yra jau penktoji daina iš debiutinio albumo, kuris gerbėjams bus pristatytas liepos mėnesio pabaigoje Vilniuje specialiai ta proga rengiamame išskirtiniame „Daddy Was A Milkman“ koncerte. Kur tiksliai vyks koncertas, atlikėjas žada atskleisti artimiausiu metu.

Scenos naujokas I.Pociūnas septynerius metus yra gyvenęs ir dirbęs Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur jam teko išmėginti nemažai darbų: staliaus, pardavėjo ir net pienininko. Šiuo metu Lietuvoje gyvenantis atlikėjas yra sukūręs šeimą ir augina du vaikus. Nesunku nuspėti, kad būtent pieno išvežiojimas nulėmė projekto „Daddy Was A Milkman“ pavadinimą. Debiutinis projekto kūrinys „Seasons“ sulaukė didelio dėmesio, jį dažnai transliavo radijo stotys.

Didžiosios sėkmės atlikėjas sulaukė jau su antruoju singlu „Breathe In“. Galime teigti, kad dėl šios dainos „Daddy Was A Milkman“ tapo tikra populiariosios muzikos sensacija, kurią netrukus įvertino ne tik kritikai, bet ir muzikos mylėtojai.

Pačioje 2015 m. pabaigoje „Daddy Was A Milkman“ savo gerbėjus nudžiugino švelniais jausmais dvelkiančiu, itin melodingu žiemišku kūriniu „Sleeping Alone“. Šiemet, šv. Valentino Meilės dienos išvakarėse, visiems įsimylėjusiems ir mylintiems atlikėjas padovanojo užburiančią meilės baladę „All About Love“. Beje, „Daddy Was A Milkman“ tapo vienu iš nedaugelio atlikėjų, kuris pripažinimo sulaukė ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje: visus atlikėjo singlus transliavo didžiosios Latvijos radijo stotys.

Nuo šiandien girdėsite šį kūrinėlį ir mūsų radijo bangomis.

Leave a Reply