Neringa FM

Naujienos

Pasaulines 2017-ųjų gastroles pradeda garsioji baleto trupė „Complexions“

Jau kovo 15 d. Vilniuje vienintelį pasirodymą surengsianti garsioji Niujorko baleto trupė „Complexions“ pradeda 2017 m. pasaulines gastroles. Šiandien (sausio 24 d.) legendiniame „The Joyce“ teatre Manhetene bus pirmą kartą pristatyta naujoji programa, su kuria „Comlexions“ apkeliaus visą pasaulį.

Tai bus jau 23-ios pasaulinės gastrolės, kurias surengs „Complexions“ trupė. Paskaičiuota, kad garsiųjų Niujorko baleto meistrų pasirodymus jau matė per 20 mln. žiūrovų. Šiemet trupė taip pat aplankys daugelį šalių, taip pat Estiją, Latviją ir Lietuvą. „Complexions“ pasirodymai vyks: kovo 13 d. „Nordea“ koncertų salėje Taline, kovo 14 d. „Great Amber“ koncertų salėje Liepojoje ir kovo 15 dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.

Bilietus į baleto trupės „Complexions“ gastroles dar galima spėti įsigyti visose BILIETAI.LT kasose ir internetu: www.bilietai.lt.
„Garsioji „Complexions Contemporary Ballet“ trupė savo kelią pradėjo lygiai prie 23 metus, kada susikirto šokio talentų Dwighto Rhodeno ir Desmondo Richardsono keliai“, – prisimena pirmosios šokėjų kartos atstovė Christina Johnson, dabar vadovaujanti trupės repeticijoms. „Pradžioje niekas negalvojo, kad tapsime viena įtakingiausių baleto kompanijų Amerikoje, tačiau vizija apjungti skirtingas kultūras, šokio žanrus ir baletą atnešė puikius rezultatus – visi bilietai į mūsų pirmąjį pasirodymą buvo parduoti žaibišku greičiu“.

„Complexions Contemporary Ballet“ atstovės Christinos Johnson interviu televizijai „CBS“:

Naująją programą „Complexions Contemporary Ballet“ kompanija pristatys kultiniame Niujorko teatre „The Joyce“. Šis teatras, turintis vos 472 vietas, duris atvėrė 1941 m. ir iki šiol traukia didžiausius baleto gerbėjus iš viso pasaulio: kasmet teatre apsilanko dagiau nei 140 tūkst. žiūrovų.

Baletas „Complexions“ – tai, ko tikrai dar nematėte. Jokių standartų ir įprastų rėmų. Neįtikėtini, pagal rokerių „U2“ ar net hip hop muziką sukurti spektakliai, bendri darbai su garsiausiu pasaulyje cirku „Cirque du Soleil“, didžiulės sėkmės sulaukę projektai su Michaelu Jacksonu, Prince‘u, Lenny Kravitzu ir Madonna, o taip pat išskirtiniai pasirodymai Patricko Swayze‘o filme „Paskutinis šokis” ir Oskarą pelniusioje juostoje „Čikaga”.

Pasaulį pavergusi „Complexions” kompanija ištrynė ribas tarp šokio žanrų ir sujungė tai, kas neįmanoma: klasikinį baletą su gatvės šokiais. „Manome, kad šokis yra šokis, nuo hip hopo šokėjo gatvėje iki balerinos studijoje – mes mylim jį visokį”, – šie D.Rhodeno žodžiai geriausiai atspindi visą „Complexions” idėją.

„Complexions“ gastroles rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, kitąmet Vilniuje surengsiantis retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir britų muzikos atlikėjo Tomo Odello koncertus, Trakų pilyje – vienintelį Baltijos šalyse rokerio Alice Cooper pasirodymą, elektroninės muzikos festivalį „Radistai Village ’17” ir didžiausią 2017-ųjų šou – Robbie Williams koncertą sostinės Vingio parke.

Leave a Reply