Neringa FM

Naujienos

carnival youth

„CARNIVAL YOUTH” po koncerto Vilniuje keliaus į JAV

Lietuvių pamėgta indie roko grupė „Carnival Youth“ šį ketvirtadienį surengs savo koncertą Vilniaus „Vasaros terasoje“. Muzikantai atvyks pristatyti šiais metais išleistą savo albumą „Propeller“. Koncerte skambės ir žinomi debiutinio grupės albumo „No Clouds Allowed“ kūriniai.

„Carnival Youth“ koncertą ketvirtadienį Vilniuje „apšildys“ lietuvių grupė „The Roop“. Renginio pradžia – 19:30 val. Ne sykį mūsų šalyje viešėjusi latvių ketveriukė antruoju albumu dar labiau stiprina savo ryšį su Lietuva. Naujojo albumo dainos įrašytos Vilniuje, dainininko Sauliaus Prūsaičio studijoje.

Po pasirodymo Lietuvoje muzikantai savo koncertų turą „Propeller“ tęs JAV, kur koncertuos muzikos konferencijoje „Mondo.NYC“ Niujorke. Rudenį jie taip pat su koncertais aplankys Vokietiją, Belgiją, Jungtinę Karalystę, Liuksemburgą, Skandinaviją ir Baltijos šalis.

„Carnival Youth“ susikūrė 2012 metais, nuo tada išleido du albumus ir  šiais metais laimėjo prestižinį EBBA apdovanojimą, skiriamą perspektyviausiems Europos atlikėjams. Šiais metais grupė jau išleido vaizdo klipus „Connection Lost“ ir vasarišką „Surf“, o rugsėjo 16 dieną pristatys naujausią albumo „Propeller“ singlą ir vaizdo klipą „Seagulls on Bicycles“.

DALYVAUKITE!

Leave a Reply