Neringa FM

Naujienos

carla-sanguineti

Neringos bičiulis – Carla Sanguineti

Ponai ir ponios, su šypsena veide jums pristatome žavią šios savaitės Neringos bičiulę – Carla Sanguineti iš tolimosios Argentinos, su kuria susipažino mūsų radijos muzikos redaktorius, nesenai viešėjęs Pietų Amerikoje.

Carla yra melomanė ir gyvos muzikos renginių organizatorė iš Buenos Aires. Mūsų radijos pažintis su ja prasidėjo nuo SidiRum – bičiulio iš Argentinos, kuris Liepą dalino Pietų Amerikos ritmus naktiniame Nidos paplūdimy, Neringa FM Beachball CUP’16 metu. Carla taip pat organizuoja muzikos ir menų festvalį Patagonijoj, pavadinimu Mucho Gustok, kuriame didžiausias dėmesys yra skiriamas įvairiems Lotynų Amerikos muzikantams, grojantiems elektroninės ir organinės/ etninės muzikos sintezę ir naują skaitmeninį folklorą, kuris šiuo metu pasaulyje yra ant bangos. Mergina taip pat sukasi garso įrašų kompanijoj ZiZeK Club/ ZZK Records ir rūpinasi muzikiniu klubu Club de Baile Villa Diamante.

Paprašius perduoti mūsų klausytojams žinutę, einančią kartu su sudėliotu miksu, skambėsiančiu šį vakarą, gavome tokį jos anonsą:

„Tai mano pirmas miksas. Pabandžiau sidėlioti viską, ko klausau paskutinę savaitę. Kompiliacija susideda iš kūrinių, kuriuos kūrė mano bičiuliai iš Argentinos, taip pat kaip ir interneto platybėse rasti kūriniai, apie kuriuos daug informacijos neturiu. Tikiuosi, kad muzika sulaužys tolimas sienas ir šokio ritmai suburs mus visus į vieną vietą jau greitai”.

Prašome pasiklausyti, ką mums šįvakar paruošė Carla ir tikimės, kad šią vasarą išties turėsime neeilinę galimybę pašokti ir pabendrauti su ja akis į akį, beskambant jos bičiulių grojamiems tropiniams ritmams, Lietuvos pajūryje.

Neringos bičiulis – Carla Sanguineti, mūsų bangomis jau šį vakarą, 21:00!

Kadangi vakaras jau pasibaigė, čia yra mikso įrašas:

 

Leave a Reply