Neringa FM

Naujienos

Įspūdingų pamario vaizdų apsuptoje lietuviškoje Venecijoje – Svencelėje – įvyks išskirtinis ir pirmasis tokio tipo renginys Lietuvoje – paroda BOAT AND HOUSE SHOW 2021!

Jau liepą įspūdingų pamario vaizdų apsuptoje lietuviškoje Venecijoje – Svencelėje – įvyks išskirtinis ir pirmasis tokio tipo renginys Lietuvoje – paroda BOAT AND HOUSE SHOW 2021!

Renginio metu kiekvienas turės galimybę ne tik praleisti nuostabų savaitgalį ant Kuršių marių kranto, bet ir iš arti pamatyti pramoginių laivų ekspoziciją bei išbandyti pasiplaukiojimus vandens keliais istoriniu Kuršių marių ir pramoginiais laivais 🤩⛵

Renginio dalyvių taip pat lauks autentiškos pramogos visai šeimai – edukaciniai užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės, degustacijos, virtualios realybės truck‘as, teatras, šaudymas iš lankų ir išskirtinis instrumentinis perkusininko Gedimino Laurinavičiaus koncertas.

Jau dabar įvardinama kaip lietuviškoji Venecija, Svencelė tampa išskirtiniu objektu tiek savo unikalia geografine vieta, tiek siūlomų pramogų įvairove. Nuo Svencelės salose įsikūrusių pastatų stogų atsiveria nepakartojama marių ir Negyvųjų kopų panorama, o kvapą gniaužiantį peizažą galutinai užpildo aplink esantys miškai ir laukai. Ypatingas Svencelės salų išskirtinumas – joje esantys vandens kanalai, kurie jungia visą kvartalą su Kuršių mariomis. Šioje vietovėje kiekvienas gali automobiliu arba išsinuomojus jachtą ar katerį, pakeliauti vandens keliais ir maršrutais, kurie palieka neišdildomą įspūdį.

Renginys yra NEMOKAMAS!

Renginio organizatorius – CAPITAL MARINE

Renginio globėjas – Vidaus vandenų kelių direkcija

Renginio rėmėjai – ŠVYTURYS, NERINGA FM, CAPITAL REALTY

Renginio partneriai – DO ARCHITECTS

Su detalesne renginio programa galite susipažinti čia 👉 https://fb.me/e/18Kysy4Cg

Kviečiame dalyvauti!