Neringa FM

Naujienos

Beachball FEST promo mix - Villa Diamante

Beachball FEST’17 Promo MIX – VILLA DIAMANTE

Nuo šiol kiekvieną ketvirtadienio vakarą pristatysime jums svečių, kurie linksmins jus mūsų vasaros fiestose, miksus. Su dideliu malonumu pranešame, kad Rugpjūčio mėnesį, Palangos esančiame paplūdimyje, Neringa FM Beachball FEST’17 šventės metu, karštais Pietų Amerikos ritmais dalinsis mūsų bičiulis iš Argentinos – Villa Diamante.

Su Villa Diamante akis į akį mes susipažinome pernai, viešėdami Buenos Aires. Kaip ir daugeliu atveju, mus suvienijo graži muzika, sklindanti iš jo grotuvo ir požiūris į gyvenimą. Argentiniečiai, nors ir stipriai nutolę yra labai panašūs į lietuvaičius, todėl labai nesunkiai radom bendrą kalbą, smagiai praleidome laiką, ko pasekoje ir pasiikvietėm į svečius.

Villa Diamante yra ZIZEK klubo ir ZZK Records chebros narys. Dešimtmetį gyvuojanti leidybinė kompanija vienija daug šiuolaikinės ‘digital cumbia’ muzikos prodiuserių iš Buenos Aires.  Paskutiniu metu ši skaitmeninė, etnografinė/ folklorinė muzika su elektronikos prieskoniais plačiai išpopuliarėjo po visą pasaulį. Būtent jos dėka mes jau antrus metus klausom, grojam ir bendraujam su panašiais į mus bičiuliais, iš kito žemyno. Su jais norime supažindinti ir jus, todėl šįvakar kviečiame pasiklausyti ką kuria ir klauso argentiniečiai, ir susiplanuoti vasaros atostogas, kurių metu lankysitės Beachball FEST’17 Palangoje ir turėsite neeilinę galimybę šėlti ant Baltijos kranto, beskambant egzotiškiems Villa Diamante ritmams!

„Some Zizek Style to keep on dancing. See you soon, Europe, next summer ;)” kviečia Diego!

Miksas sudarytas tik iš ZZK Records leidybinės kompanijos atlikėjų kūrybos.

Neringa FM Beachball FEST’17 promo mix 001 – Villa Diamante (ZZK special)

Leave a Reply