Neringa FM

BEACHBALL FEST’17

Beachball FEST

Neringa FM vasara su saule, tinkliniu ir muzika! Jau dešimtus metus mūsų organizuojamos ir tradicija tapusios „Neringa FM BeachBall CUP“ šventės išaugo į tikrų tikriausias tinklinio, saulės ir muzikos fiestas. Dienos ir nakties metu vykstančios paplūdimio tinklinio mėgėjų šventės ant Baltijos kranto būdavo organizuojamos kelis kartus vasaros sezono metu, išskirtinai Nidoje. Kiekvienais metais ši puiki iniciatyva sulaukia vis daugiau susidomėjimo iš Lietuvos ir užsienio poilsiautojų, kas mus skatina toliau vystyti šias šventes ir jas tobulinti. Neringa FM plečia savo veiklos teritoriją ir su savo programa šią vasarą suplanavo aplankyti ir kitus Lietuvos kurortus.

Unikalūs renginiai gražiausiose Lietuvos vietose ir šį vasaros sezoną suburs daugybę laimingų žmonių iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, mėgstančių gerą muziką ir sportą.

Viso savaitgalio trukmės šventės orientuotos į turiningo laisvalaikio puoselėtojus, fantastiškus Lietuvos kurortus, šokti skatinančią muziką ir žinoma tinklinio turnyrus, kuriuose bus žaidžiama tiek mėgėjiškai 4×4, (kiekvienoje komandoje turi būti bent viena mergina) tiek pagal profesionalias paplūdimio tinklinio taisykles – 2×2. Pastarieji turnyrai yra šio sezono naujiena!

Šventės prasideda šeštadienio rytą ir baigiasi sekmadienio popietę. Visas savaitgalis su tinkliniu, plačiom šypsenom, fantastiška muzika ir linksmais bendramičiais pačiose gražiausiose Lietuvos vietose. Švenčių metu vyksta tinklinio turnyrai, nuolat groja DJ’ai, vakare – naktinis tinklinio turnyras, ‘Beach party’ su gyvo garso koncertu. Sekmadienį atkrintamosios varžybos, finalai, apdovanojimų ceremonija.

Neringa FM Beachball FEST’17 – tai 3 tinklinio ir muzikos fiestos, skatinančios būti fiziškai aktyviais ir turiningai leisti laisvalaikį. Fizinis aktyvumas, sveikata ir gyvenimo kokybė yra glaudžiai susiję dalykai. Žmogaus kūnui reikia judėti, todėl reguliarus fizinis aktyvumas yra būtinas, norint sveikai gyventi ir išvengti daugelio problemų.

3 kartus šią vasarą organizuojamos šventės vyks pagrindiniuose Lietuvos kurortuose: Druskininkuose, Palangoje ir Nidoje:

Gegužės 27-28 – Beachball FEST’17: Druskininkai

Birželio 24-25 – Beachball FEST’17: Nida

Rugpjūčio 5-6 Beachball FEST’17: Palanga

 

Naujas Neringa FM BEACHBALL FEST’17 PROMO MIX kiekvieną ketvitadienį nuo 21 val. per Neringa FM.