Neringa FM

Beachball FEST 19 – saulė, muzika ir paplūdimio sportas

Beachball FEST 19 promo site(1)

Saulės, muzikos ir paplūdimio sporto fiesta Beachball FEST 19 šiemet vyks Rugpjūčio 10-11 dienomis Nidos šiauriniame paplūdimyje, greta Kupolo. Paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyras, paplūdimio teniso mėgėjų turnyras, naktinis tinklinio turnyras, laukinis „beach party“ and Nidos smėlio ir būrys linksmai nusiteikusių gero laiko medžiotojų užtikrins fantastišką nuotaiką ir niekam neleis nuobodžiauti prie jūros.

Šiemet tai bus jau 12 metai iš eilės, kuomet mes organizuojame paplūdimio sporto ir laisvalaikio šventes Nidos paplūdimyje. Savaitgalio trukmės Beachball FEST 19 skirtas visiems, atostogaujantiems Neringoje, kurie žino kaip žaisti paplūdimio tinklinį, paplūdimio tenisą arba tiems, kurie nori to išmokti ir smagiai praleisti laiką gražiausioje Lietuvos vietoje. Šventės vietoje, Nidos paplūdimyje, visą savatigalį skamba linsksma muzika, kurią groja Neringa FM DJ-ai, žmonės žaidžia tinklinį, tenisą, bendrauja, šoka ir visaip kitaip mėgaujasi vasara.

Beachball Fest 19 tinklinio turnyras

Norint sudalyvauti šventėje, reikia suburti komandą: 3 asmenų komandą (sudėtyje bent 1 mergina) – norint dalyvauti paplūdimio tinklinio mėgėjiškame turnyre, arba susirasti porą ir sudalyvauti paplūdimio teniso turnyre (mišri komanda). Sekantis žingsnis – užregistruoti suburtą komandą ir sumokėti registracijos mokestį. Kai atliksite šias užduotis, beliks perskaityti turnyrų taisykles, treniruotis ir laukti renginio datos.

Beachball FEST 19 teniso turnyras

Mes pasirūpinsime kad jūs nepakartojamai praleistumėte savo laisvalaikį Nidoje, o jūs padėkite mums sukviesti į šią kasmetinę paplūdimio šventę kuo daugiau linksmų žmonių, norinčių išbandyti savo jėgas paplūdimio sporte. Nors mūsų renginiuose dalyvauja ir dažnai daužantys kamuolius kietuoliai ir karts nuo karto į aikštelę išbėgančios tinklinio ar teniso legendos, dėl taikomų mėgėjiškų taisyklių, jėgos žaidimuose apsilygina ir turnyruose azarto tikrai netrūksta.

Beachball FEST 19 PROGRAMA

Rugpjūčio 10, Šeštadienis:

12:00 Šventės pradžia. Komandų registracija. Vienu metu vyks:
– 3 x 3 paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyras;
– Paplūdimio teniso turnyras: mišrios poros;
13:00 – 19:00 žaidimai grupėse.
21:00 Registracija į naktinį tinklinio turnyrą 3×3.
22:00 Naktinis paplūdimio tinklinio turnyras.
22:00 Beach party su Fourmi Rouz, Girių Dvasios (LIVE) & Neringa FM DJ’s & friends (Tomas Vėjas, Linas Žukas, Adomas Pėkis)

Rugpjūčio 11, Sekmadienis:

12:00 – 18:00 Atkrintamosios varžybos;
18:00 ± 19:00 Finalai ir apdovanojimų ceremonijos.

Beachball FEST 19 volleyball, tennis fiesta

Rugpjūčio mėnuo – pats populiariausias atostogų Neringoje laikas, todėl siūlome išanksto pasirūpinti savo ir komandos narių nakvyne viename iš Kuršių Nerijos kaimelių.

Sekite mūsų skleidžiamą informaciją, klausykite mūsų skleidžiamą atostogų garso takelį ir dalyvaukite mūsų organizuojamoje džiaugsmo fiestoje!

Spauskite ant nuotaukos apačioje ir registruokite savo komandą!

Beachball Fest 19 registracija