Neringa FM

Naujienos

Balkanaktis DJ Little Tune

Balkanaktis sugrįžta! išsiilgusiems šokių – energijos užtaisas

Laikas suskubti iš spintos traukti gražiausią skrybėlę, riesti ūsus ir pakaustyti šokio batus – į sostinės „Peroną“ ir Kauno „Lizdą“ sugrįžta balkaniškos naktys! Penktadienis ir šeštadienis čia nusimato itin siautulingas – startą vėsiam rudens sezonui davę „Baltic Balkan“ gerbėjams neleis sušalti, kolektyvas čia ruošia tikrą fiestą.

Balkanaktis. Šįkart čia vilniečius šokdins net keli svečiai – iš Grenoblio sugrįžęs ir Lietuvos išsiilgęs prancūzas DJ Little Tune, vakarėlių liūtams gerai pažįstamas, legendinė Lietuvos alternatyvaus muzikinio pasaulio asmenybė Dovydas Bluvšteinas ir ypatingas siurprizas – netikėtai prisijungęs svečias iš Suomijos DJ Hermanni!

Vakaras čia laukia išties neeilinis – DJ Little Tune žada įsukti į linksmybių sūkurį maišydamas balkaniškos ir džiunglių muzikos ritmus, elektrosvingą. Jo pasirodymas patiks ir dub, regio, hiphopo muzikos gerbėjams.

Daugiau nei pusantro tūkstančio pasirodymų Prancūzijos klubuose ir festivaliuose surengęs DJ – DJ Little Tune apkeliavo Europą ir sugrįžo į Lietuvą – „Balkanaktyje“ jis nebe naujokas. Kilnoti kojas didžėjus šalyje kvietė dar pernai vasarą ir tuomet nepaliko abejingų. Svečias neretai bičiulių vadinamas superaktyviu – DJ Little Tune nestokoja veiklos, o kai nesuka plokštelių vienas, jį galima pamatyti su projektais „Les Cons du Camp”, „BSP Crew“, „Les KimisK“, „Patko Sound Project“ ar „Vanillia Plume“. Jo pasirodymus gyvai bus galima išvysti tiek Vilniuje, tiek Kaune. Prancūzas Lietuvoje lankosi jau ne pirmą kartą, čia jį buvo galima sutikti ir praėjusią vasarą – tuomet, kai „Vasaros terasoje“ vykusiame „Balkanaktyje“ susirinkusių kraują kaitino iš Grenoblio atvykusi burleskos šokėja, jo žmona Vanillia Plume.

Tuo tarpu DJ Hermanni viešnagė – malonus siurprizas. Netikėtai organizatoriams prasitaręs, kad atvyksta į Lietuvą jis sutiko pagroti ir įnešti geros nuotaikos bangą.

Galiausiai į sceną žengs ir patys „Baltic Balkan“. Penktadienį jie kaitins Vilniaus, o šeštadienį – Kauno publiką. Jie vakarui jau spėjo paruošit tokią programą, kad abejonių, ką veikti penktadienio vakarą net būti negali – nuo energijos ir smagių šokių kilnosis „Perono“ sienos.

Lietuvių kolektyvas dar visai neseniai grįžo iš Rumunijos, o netrukus krausis lagaminus į Čekiją, Slovakiją, Lenkiją – trijulės laukia naujas koncertinis turas. Todėl prieš jiems išvykstant – penktadienis bus puiki proga pajudinti kojas drauge.

Grupė turi ir dar vieną naujieną gerbėjams – jų daina „Kadril“ nuo šiol suskambo naujai. Remiksą jai sukūrė belgų prodiuseriai ir DJ Lazarus Soundsystem. Išgirskite patys, kaip skamba nauja dainos versija:

 

Balkaniška naktis spalio 27-ąją praūš Vilniaus „Perone“, o spalio 28-ąją – Kauno „Lizde“.

 

Leave a Reply