Neringa FM

Naujienos

arcadia-repeats

„Arcadia Repeats“ – pristatė savo pirmajį įrašų rinkinį

Lapkričio pabaigoje kino centre „Skalvija“ alternatyvios instrumentinės muzikos grupė „Arcadia Repeats“ šimtui renginio svečių pristatė savo pirmąjį muzikinių įrašų rinkinį „Human.Intelligence“. Grupės muzikinę kūrybą, sujungtą su preciziškai atrinktomis vaizdo projekcijomis, palydėjo gausūs plojimai ir geri atsiliepimai, o keletas žiūrovų neslėpė ašarų ir komentarų apie nuo stiprios emocijos šiurpusią odą.

Keletą metų eksperimentavę grupės „Arcadia Repeats“ nariai Tomas ir Martynas 2016-aisiais savo kūrybą pristatytė viešai, atlikdami programą kelių Vilniaus klubų klausytojams, festivalio „Roko naktys“ publikai, taip pat įsimintinai sugroję ant Vilniaus taksi parko stogo, pačių pusiau slapta organizuotame koncerte.

„Arcadia Repeats“ kuriamas garsas erdvus, gilus, lydimas dinamiško ritmo. Geriausiai dueto muziką apibūdina postroko žanras, tačiau jame taip pat girdimos ir ambientinės muzikos užuominos. Minėtame albumo pristatymo koncerte vienas kūrinys buvo atliktas su vokaliste Jelena. Grupė užsimena apie galimus tolimesnius eksperimentus, prijungiant balsą, kaip dar vieną prie jų garsų kolekcijos derantį elementą.

Naujojo „Human.Intelligence“ idėją grupės nariai apibūdina taip: „mūsų muzika kalba apie žmogaus intelekto nuotolį Žemės atžvilgiu, apie nesuvokimą, kad kiekvienas iš mūsų esame grandies dalis, kad tik gyvendami darniai ir suvokdami, o ne paskirdami savo intelekto galimybes gobšumui, dominavimui, naikinimui, galime išlikti. Taškas albumo pavadinime atskiria žmogų ir intelektą kaip du atskiromis kryptimis besivystančius elementus.“.

„Arcadia Repeats“ naująjį EP galima išgirsti internete, o netrukus bus galima jį įsigyti krautuvėlėje „Ragainė“, adresu Skapo g.3, Vilnius.

 

Leave a Reply