Neringa FM

Naujienos

Arcade Fire

Grupė Arcade Fire surengs vienintelį koncertą Baltijos šalyse

Kanados roko supergrupė „ Arcade Fire “ surengs ilgai lauktą vizitą į Baltijos šalis. Vienintelis pasaulinių muzikos žvaigždžių koncertas rugpjūčio 6 d. įvyks Latvijoje Miško parko „Žaliajame teatre“ Rygoje. Populiarioji grupė, praeityje surengusi bendrą turą su „U2“ ir bendradarbiavusi su David Bowie, pristatys naujausią albumą „Everything Now“ ir atliks geriausius savo hitus.

Arcade Fire – „Everything New“:

Kanadiečių rokerių grupėje „Arcade Fire“, kurios pagrindą sudaro sutuoktiniai Win Butler ir Régine Chassagne, taip pat groja Richard Reed Parry, Tim Kingsbury, Jeremy Gara ir lyderio jaunesnysis brolis William Butler. Pasaulinėse gastrolėse prie grupės prisijungė buvusi pagrindinė sudėties narė Sarah Neufeld, perkusininkas Tiwill Duprate ir saksofonininkas Stuart Bogie.
2000 m. susikūrusi grupė debiutinį albumą „Funeral“ išleido 2004-aisiais. Dar po ketverių metų išleistas albumas „Neon Bible“ grupę pavertė tikromis žvaigždėmis – šis įrašas prestižiniuose „Meteor Music Awards“ apdovanojimuose buvo paskelbtas „Geriausiu tarptautiniu albumu“, o svarbiausioje Kanados muzikos apdovanojimų „JUNO“ ceremonijoje „Arcade Fire“ kūrinys paskelbtas „Geriausiu metų alternatyvios muzikos albumu“.
„Arcade Fire“ – „Reflektor“:

Trečiasis grupės studijinis albumas „The Suburbs“ dienos šviesą išvydo 2010 m. ir iškart pelnė ne tik melomanų, bet ir kritikų pripažinimą. Įrašas, kuris pelnė daugelį svarbiausių apdovanojimų, „Metų albumu buvo paskelbtas „Grammy“ ir „Juno Awards“ apdovanojimuose, o britų muzikos apdovanojimų „Brit Awards“ ceremonijoje buvo pripažintas „Geriausiu tarptautiniu albumu“.
Apdovanojimų lietus nesibaigė ir 2013 m., išleidus albumą „Reflektor“. Tais pačiais metais buvo įrašytas režisieriaus Spike Jonze filmo „Her“ garso takelis, už kurį grupės nariai William Butler ir Owen Pallett buvo nominuoti „Oskarui“. Netrukus „Arcade Fire“ surengė bendrą turą kartu su airių roko supergrupe „U2“, su jais bendradarbiauti panoro pats David Bowie.
„Arcade Fire“ – „Ready To Start“:

Pernai „Arcade Fire“ išleido penktąjį studijinį albumą „Everything Now“, kurį, kartu su geriausiais savo hitais, grupė ir pristato pasaulinėse gastrolėse. Šiuo metu grupė koncertuoja Europoje, o vėliau surengs turą po JAV. Rugpjūčio pradžioje rokeriai grįš į Europą tam, kad surengtų pasirodymus Rusijoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Portugalijoje, Belgijoje ir Latvijoje. Vienintelis „Arcade Fire“ koncertas Baltijos šalyse vyks Latvijoje rugpjūčio 6 d. Miško parko „Žaliajame teatre“ Rygoje.
Naujausias „Arcade Fire“ hitas – „Money + Love“:

Bilietus į vienintelį „Arcade Fire“ koncertą Batijos šalyse jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu.

Leave a Reply