Neringa FM

Naujienos

antis

„Antis“ atsisveikinimo koncerte pristatys naują dainą

Legendinė Lietuvos roko grupė „Antis“ po daugiau nei trisdešimtmetį trukusios veiklos praėjusią savaitę pranešė apie išsiskyrimą. Liepos 5 dieną atsisveikinimo koncerte Trakų pilyje grupė kartu su vakaro svečiais Donatu Montvydu ir Virgilijumi Noreika pristatys ir vienintelį kartą gyvai atliks naują kūrinį „Per amžius su Vyčiu už laisvą Tėvynę“.

Muziką šiai dainai sukūrė jaunas kompozitorius, „Anties“ klavišininko Vaclovo Augustino mokinys Kristupas Bubnelis, dainos tekstą parašė Algirdas Kaušpėdas. Pasak grupės, gražu ir simboliška, kad paskutinę „Anties“ dainą sukūrė jaunas žmogus, taip prisidėdamas prie grupės istorijos tąsos.

„Ši daina parašyta norint atkreipti dėmesį į Vilniaus Aukštutinės pilies situaciją. Kita dainos prasmė – tam tikra dvasinė situacija šalyje, kai po paskutinių korupcijos skandalų akivaizdu, kad, ypač tarp politikų, trūksta garbingo žmogaus kodekso. Daina kalba apie tai, kad mūsų dvasinis gyvenimas yra labai svarbus ir mūsų vertybės, tikėjimas bei vadovavimasis jomis lemia mūsų savijautą ir norą būti, kurti ir gyventi šitoje šalyje“, – pasakojo Algirdas Kaušpėdas.

Dainos įrašuose taip pat dalyvauja Donatas Montvydas, kuris šį kūrinį kartu su „Antimi“ atliks Trakų pilies koncerte. „Pirmoji mano vaikystės muzika buvo hardrokas, klausiau „Led Zeppelin“, „Deep Purple“, „The White Stripes“. Taigi, su šia daina tarsi grįžau į savo vaikystę“, – šypsojosi Donatas Montvydas.

Pasak Donato Montvydo, jis su maestro Virgilijumi Noreika prie šio koncerto prisideda kaip svečiai ir tai yra „faina ir malonu, nes „Antis“ yra novatoriška, šiuolaikiška, moderni grupė, kuri kartu dirba su jaunais žmonemis, o tai yra filosofija, kurios galima pasisemti ir pasimokyti“.

Atsisveikinimo koncerto metu Trakuose „Antis“ pasirodys sustiprinta pučiamųjų sąstatu, atliks savo didžiausius hitus ir klausytojus nustebins atnaujinta programa, į kurią įtrauks ir kelis visą amžinybę negrotus kūrinius. Bilietais į „Anties“ koncertą Trakų pilyje prekiauja Bilietai.lt. Koncerto žiūrovų skaičius ribojamas iki 3000. Didžioji dalis bilietų į šį koncertą jau yra parduoti.

# Bilietus platina: http://www.bilietai.lt/lt/event/30418

Leave a Reply