Neringa FM

Naujienos

Antikvariniai Kašpirovskio Dantys

Antikvariniai Kašpirovskio Dantys pristato išskirtinę programą

Slaptą aistrą statyboms pripažinę „ Antikvariniai Kašpirovskio dantys “ šį penktadienį, po itin sėkmingo pasirodymo ant statybinių pastolių Liubline, Lenkijoje, išskirtinę programą pristatys ir Vilniuje – „Senamiesčio istoriją“ pasakos „Kultūros nakties“ metu.

Liubline, Rybny aikštėje pirmą kartą savo sceną įkūrę ant statybinių pastolių ir į statybininkus įsikūniję „ Antikvariniai Kašpirovskio dantys “ buvo sutikti itin šiltai – „Noc Kultury“ renginio metu nestandartinį pasirodymą kartojo net tris kartus.

„Lenkija ir liublinėnai mus priėmė labai maloniai ir entuziastingai, o riebus tūkstantis kilometrų ten ir atgal atsipirko – triskart papasakota „Senamiesčio istorija“ pilnoje Rybny aikštėje ir trys Danieliaus interviu lenkiškai vietinėms žurnalistėms“, – kelionės įspūdžiais dalinasi grupės būgnininkas Karolis Steponavičius.

Tiesa, pirmasis koncertas ant statybinių pastolių grupei nepraėjo be iššūkių ir atradimų. „Paaiškėjo, kad Karolis tikrai labai bijo aukščio ir kopėčiomis juda kaip koks džiunglių tinginys, bet užtat Juozas jomis gali laipioti nesilaikydamas rankomis ir dainuoti siūbuodamas ant pastolių sijos. Tas ant to“, – pasakoja grupės vokalistas Martynas Enčius.

Tam, kad išskirtinai atskleistų Liublino ir Vilniaus pastatų paslaptis, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ruošėsi beveik mėnesį, o šią savaitę repeticijas perkėlė į VGTU Antano Gustaičio aviacijos institutą.

„Grįžę iš Lenkijos bučiavom Tėvynės asfaltą ir pradėjom gyventi šio penktadienio laukimu“, – teigia intensyviai besiruošiantys grupės nariai. Specialiai sostinės gyventojams ir svečiams jie ruošia dar ilgesnę ir dar nutrūktgalviškesnę programą.

„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ pasakojamą „Senamiesčio istoriją“ šį penktadienį, birželio 15 dieną, 20 valandą bus galima išvysti šalia Liejyklos g. 24 esančio pastato.

Leave a Reply