Neringa FM

Naujienos

Neringa FM LIVE: Anga

ANGA –  lietuvių ir švedų džiazo projektas, atliekantis savo kūrybos kompozicijas. Šįvakar Neringa Fm eteryje skandinaviško džiazo koncerto įrašas iš Klaipėdos (Social club Raketa ).

Jesse Emmoth – švedų pianistas, kompozitorius, aranžuotojas ir prodiuseris. Muzikuoti pradėjo kaip būgnininkas, tačiau sulaukęs 18 metų pradėjo groti pianinu ir pasuko džiazo muzikos link. Jesse jau yra išleidęs porą albumų, aktyviai kuria savo bei dalyvauja kitų kuriamuose projektuose Skandinavijoje. Taip pat jis turi savo muzikos įrašų studiją ir prodiusuoja bei kuria įvairių žanrų
muziką – nuo džiazo ir akustinio pop iki elektroninės muzikos.

Leonardas Bėkša – universalus muzikas, kompozitorius, aranžuotojas, pedagogas. Multiinstrumentalistas – puikiai grojantis trimitu, fortepijonu, bei kontrabosu, bosine gitara ir sintezatoriais. Įvairių projektų ir festivalių dalyvis Lietuvoje bei užsienyje, konkursų laureatas. Leonardas puikiai valdo džiazo ir klasikinį muzikos žanrus, taip pat nevengia sudalyvauti roko, pop, folkmuzikos, sakralinės muzikos,dainuojamosios poezijos, bei projektuose su teatralais, domisi elektronine muzika ir prodiusavimu.

Ramunė Jašinskaitė – saksofonininkė, kompozitorė, aranžuotoja. Įvairių tarptautinių muzikos bei tarpdisciplininių menų projektų dalyvė, autorė ir prodiuserė Lietuvoje bei užsienyje. Baigė muzikos studijas Skandinavijoje ir ten kelerius metus aktyviai kūrė bei koncertavo. Ramunė džiazu domisi nuo paauglystės, bet vis labiau eksperimentuoja įvairių žanrų sanplaikomis. Kuria muziką filmams bei spektakliams.

Natanael Salomonsson – švedų būgnininkas, kompozitorius, aranžuotojas, pedagogas. Aktyviai muzikuoja ir yra gausiai kviečiamas į daugybę įvairių projektų bei festivalių Europoje ir
Skandinavijoje. Yra išleidęs keletą albumų. Natanael yra contemporary džiazo fanas, bet taip pat noriai ir profesionaliai bando kitus žanrus.

Alex Littorin – švedų kontrabosistas, groti pradėjo 14m, bet tik būdamas 18 susidomėjo džiazu ir pasuko solidaus kontrabosininko karjeros link. Aktyviai imamas į įvairius projektus ir garsėjantis savo ypatingo melodingumo solo grojimu. Alex yra įrašęs keletą albumų.

Neringa FM LIVE: Anga

Muzika, kuri verta būti išgirsta!

 

Leave a Reply