Neringa FM

Naujienos

Andrius Mamontovas išleis naują albumą

Andrius Mamontovas išleidžia naują studijinį albumą

Praėjusių metų pradžioje savo gerbėjams padovanojęs studijinį albumą „Perlai ir Sakuros“, Andrius Mamontovas sugrįžta su dar viena gera žinia. Jau vasarą muzikos parduotuves ir muzikos transliacijos platformas pasieks naujas atlikėjo albumas „Paleisk“.

Naujasis grupės „Foje“ lyderio įrašas bus 21 solinė plokštelė muzikanto diskografijoje. Pasak atlikėjo, kadangi jis gimė pandemijos piko metu, natūralu, jog jame atsispindės tos nuotaikos, kurios šiuo laikmečiu vyravo visuomenėje.

„Karantinas pakeitė viso pasaulio žmonių gyvenimą. Aš – ne išimtis. Išnaudojau šį „užsidarymą“ kurdamas ir įrašinėdamas muziką, tačiau nuo viso pasaulio neužsidarysi. Jutau visuomenės nerimą, baimę, neužtikrintumą – tiek dėl artimųjų, tiek ir dėl savęs. Taigi, šios egzistencinės nuotaikos juntamos ir naujajame mano albume“, – sakė Andrius Mamontovas.

Tiesa, atlikėjas pabrėžė, jog albumas jokiu būdu nebus niūrus. „Jame žmonės galės atpažinti savo pastarųjų metų nuotaikas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų sunku, kiekviename slogiame žingsnyje yra dalelė vilties. Todėl šis albumas – apie neužtikrintumą, praeities šešėlius ir diskoteką, kurios visi pasiilgome“, – pridūrė muzikantas.

Jeigu pernai išleistas albumas „Perlai ir Sakuros“ buvo sukurtas pianinu, o jame dominavo „sintetiniai“ garsai, tai naujajame „Paleisk“ A. Mamontovas grįžta prie sau labiau įprasto stiliaus. Čia atlikėjo gerbėjai girdės nemažai akustinės gitaros garsų. Pasak kompozitoriaus, šiame įraše dominuos baladės, tačiau tie, kurie yra pasiilgę stadioninių himnų, taip pat turės progų džiaugtis.

Kol kas tiksli albumo pasirodymo data dar nėra skelbiama. Planuojama, kad įrašas, kuris pasirodys kompaktinio disko ir vinilinės plokštelės formatu, bus išleistas vasaros viduryje.

Praėjusių metų pabaigoje A. Mamontovas nustebino gerbėjus vinilo formatu perleisdamas savo debiutinę, dar 1995 m. pasirodžiusią plokštelę „Pabėgimas“. Visos perleisto albumo kopijos buvo išpirktos vos per dvi dienas.