Neringa FM

Naujienos

Afro Pépites Show – pristatome Afrikos menininkų kūrybą

Pasaulio radijas Neringa FM ir septintasis Afrikos talentų projektas Afro Pépites Show, pristato jums 2016 m Afrikos auksinio talento grynuolius.

Šiuo projektu, siekiame pasaulį supažindinti su Afrikos kultūra ir parodyti gabiausius talentus iš Afrikos žemyno. Mes prisidedame prie šios kilnios idėjos ir tikslo. Siekiame kad kito žemyno menininkai turėtų lygias teises pristatyti save Europoje, Azijoje ir Amerikoje. Norime praplėsti žmonių kultūros suvokimą, požiūrį bei skonį. Įsileiskite naujovių į savo kultūrinį gyvenimą. Jus nustebsite ir būsite įkvėpti Afrikos kūrybos padange.

Šiai metais Afro Pépites Show dalyvavo 70 projektų iš kurių komisija atrinko 8 menininkus, atsižvelgiant į jų originalumą, muzikos kokybę, ir/ar tekstų reikšmingumą. Pasaulio interneto vartotojai iš 8 geriausiųjų išrinko tris savo favoritus, kuriuos mes jums ir pristatome.

III VIETA

CASZIB dailininkas iš Burkina Faso.

Šiuolaikinio meno kūrėjas, gimęs 1982 m Adjamé,  Drambio Kaulo Kranto respublikoje. Casimir Balibié Bationo arba CASZIB šiuo metu gyvena ir dirba Maroke. Jo paveiksluose atsispindi įvairios kelionės ir atradimai, kurie yra tarsi be pabaigos. Sunku interpretuoti  žodžiais, aplankykite jo kūrybos svetainę.

www.casimirbationo.com

Šiuo metu CASZIB ieško pardavimų vadybininko.

casimir-bationo-caszib

II VIETA

ELOM 20CE – Reperis iš Togo/ Benino/ Prancūzijos.

Iš Togo kilęs reperis save vadinantis „arktyvistu“ (aktorius – aktyvistas) yra  vieningos Afrikos idėjos šalininkas.  Elomo veikla nesibaigia žodine ekspresija. Jis organizuoja dokumentinių filmų peržiūras, (apie dydžius žmones kurie paliko gilų pėdsaką juodaodžių žmonių istorijoje), rengia parodas, skatina jaunimą ˜– išreikšti savo nuomonę per kūrybą. Tai ir yra ką daro „arktyvistas“. :)

Plačiau: http://elom20ce.com

Elomas šiuo metu ieško renginių organizatoriaus.

I VIETA

JACK NKANGA – Konono Soul atlikėjas iš Angolos.

JACK NKANGA gimė Damboje, buvusioje Kongo Karalystėje. Jis yra kosmopolitiškos konono ritmų, Bazombos etninės grupės šiaurės Angoloje, įpėdinis. JACK’as yra eklektiškas menininkas, kuris siūlo funk, soul, rock ir konon garsus, basongo žmonių muzikinius žanrus.

JACK’as ieško, renginiu organizatoriaus, vadybininko ir leidėjo Kanadoje, Amerikoje ir Europoje.

Paklausykit ir įvertinkit pirmą Afro Pépites Show 2016 vietą.

Daugiau: fb.com/Jack-Nkanga

 

Daugiau apie Afro Pépites Show projektą  http://www.lereveafricain.com/

Leave a Reply