Neringa FM

Regata Neringa FM taurė 22

Siekdami skatinti buriavimo populiarumą, didinti buriuotojų užimtumą, buriavimo renginių skaičių bei stiprinti Neringos, kaip Lietuvos buriavimo sostinės įvaizdį, Neringa FM jau 15 metus organizuoja pramoginę regatą Neringa FM taurė 22.

Regata Neringa FM taurė 22

Šiemet, Rugsėjo 10-11 dienomis vyksianti Neringa FM taurės regata Nidoje sutampa su LBS organizuojamu LR suaugusių ir jaunių buriavimo čempionatu, todėl regatos organizavimas vienoje akvatorijoje yra šiek tiek sudėtingesnis, nei kasmet, tačiau tai užtikrina bendrą buriuotojišką vaibą Nidoje ir neapsakomai gražius vaizdus Kuršių mariose. Visą savaitgalį Kuršių marios mirgės įvairiausiomis burėmis – nuo mažųjų Optimist iki ORC Europos čempionatuose dalyvaujančių sportiškiausių jachtų Lietuvoje. Mažiesiems buriuotojams, dalyvausiantiems LR čempionate  artėjantis savaitgalis bus nereali proga pabūti šalia patyrusių Lietuvos buriuotojų, pamatyti jų laivus, pabendrauti, įgauti pasitikėjimo ar net susikurti savo naujas svajones.

Neinga FM regatoje numatomos 2 įskaitinės grupės: ORC ir OPEN. Šeštadienį numatyti 3 plaukimai, sekmadienį – 1. Tikimės, kad Neptūnas bus mūsų pusėje ir turėsime palankias sąlygas pasimėgauti geru, buriuotojišku oru ir azartiškomis lenktynėmis.

Nepaisant visų iššūkių, su kuriais susiduriame šiemet, skelbiame buriuotojų šventės programą ir pradedame registraciją į pramoginę Nidos regatą “Neringa FM taurė ’22”

PROGRAMA

Šeštadienis, Rugsėjo 10

08:00 – 09:00 Registracijos patvirtinimas

09:30 Kapitonų pasitarimas prie Nidos uosto kapitonato

10:55 Perspėjamojo signalo laikas pirmam plaukimui

11:00 – 16:00 Varžybos

17:00 Renginio dalyvių vaišės Nidos uoste

20:00 Renginio dalyvių vakaronė su Neringa FM DJ’s Nidos uoste

Sekmadienis, Rugsėjo 11

08:30 Kapitonų pasitarimas prie Nidos uosto kapitonato

09:55 Perspėjamojo signalo laikas plaukimui

15:00 Regatos prizininkų apdovanojimai

Regatos dalyvių laukia nepakartojamas savaitgalis Nidoje su mėgstama veikla, bendraminčiais, gražia muzika, rėmėjų vaišėmis, šokiais Nidos uoste ir puikia nuotaika! Regatos prizininkų laukia mūsų rėmėjų PILIGRIMAS IR SAMSONAS įsteigti prizai, o laimėtojų laukia vienetiniai trofėjai, kuriuos mums sukūrė buriuotojas, menininkas, vasaras leidžiantis Nidoje – Saulius Juchnevičius.

NUOSTATAI IR REGISTRACIJA:

Regatos.lt logo permatomas

Gero vėjo!