Neringa FM

Tinklinio ir muzikos Fiesta „Beachball FEST17: Palanga“

Paskutinė šį vasaros sezoną saulės, muzikos ir tinklinio fiesta „Beachball FEST’17“ Rugpjūčio 5-6 dienomis atkeliauja į Palangą. Paplūdimio tinklinio turnyrai, naktinis tinklinis, pašėlęs „Tropical beach party“ su svečiais iš Argentinos bei Mauricijaus, smėlis kišenėse ir neapsakomai džiaugsminga nuotaika – visa tai Palangos paplūdimy!

Tai bus jau trečioji šventė šį vasaros sezoną, suburianti daugybę laimingų žmonių iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, mėgstančių gerą muziką ir sportą. Pirmoji tinklinio fiesta vyko Gegužės mėnesį Druskininkuose, o antroji – Joninių savaitgalį Nidoje.

 

Kaip ir iki šiol, viso savaitgalio trukmės šventės orientuotos į turiningą laisvalaikį, šokti skatinančią muziką, gerą nuotaiką ir žinoma tinklinio turnyrus, kuriuose bus žaidžiama tiek mėgėjiškai 4×4, (kiekvienoje komandoje turi būti bent viena mergina) tiek pagal profesionalias paplūdimio tinklinio taisykles – 2×2.

Šventė prasidės šeštadienio vidurdienį ir baigsis sekmadienio popietę. Rugpjūčio 5 d., 12 val. pradėsime 4×4 tinklinio komandų registraciją ir 13:00 jau startuos šis draugų turnyras, kuriame kviečiame registruotis komandas, sudarytas iš 4 asmenų, tarp kurių privalo būti bent viena mergina. Visą dieną žaisime grupėse, vakarėjant vyks atrankinės kovos ir finalai.

Šeštadienio vakare, 19:00 prasidės registracija į naktinį tinklinio turnyrą 3×3, kuriame dalyvauti kviečiamos komandos, sudarytos iš 3 asmenų. 20:00 valandą numatoma ne tik šio unikalaus turnyro pradžia, bet ir fantastiškas vakarėlis ant jūros kranto su Neringa FM svečiais iš Argentinos. Naktinius šokius ant Palangos smėlio kels ir jūsų egzotišką nuotaiką kurs:

Villa Diamante (ZZK records, Argentina)

 

San Ignacio (Fertil Discos, Argentina)

Sidi Rum (Argentina)


Maxi (Fourmi Rouz, Mauricijus)

 

Artiom Souldatov/ Weedska/ Stereobeaver (Tropical Soundclash)

 

Adomas Neringa FM

 

Sekamdienį 12 valandą prasidės registracija į 2×2 miksų paplūdimio tinklinio turnyrą, kuriame kviečiame registruotis dviejų žaidėjų komandą, sudarytą iš vyro ir moters dueto. 12:30 yra numatyta šio tinklinio turnyro pradžia, žaidimai grupėse, atkrintamosios varžybos ir vakarėjant finalai, bei apdovanojimų ceremonija.

Mūsų laukia visas savaitgalis su tinkliniu, plačiom šypsenom, fantastiška muzika ir linksmais bendramičiais nuostabiame Palangos paplūdimyje, greta centrinės gelbėjimo stoties.

Neringa FM Beachball FEST – tai tinklinio, saulės ir muzikos fiesta, skatinanti būti fiziškai aktyviais ir turiningai leisti laisvalaikį. Fizinis aktyvumas, sveikata ir gyvenimo kokybė yra glaudžiai susiję dalykai. Žmogaus kūnui reikia judėti, todėl reguliarus fizinis aktyvumas yra būtinas, norint sveikai gyventi ir išvengti daugelio problemų.

 

Registruokitės, klausykit RADIJĄ ir sekite informaciją! IKIKI! ;)

REGISTRACIJA button