Neringa FM

Beachball FEST’17: NIDA

Šie metai jau yra DEŠIMTI, kai mes organizuojame nepakartojamas tinklinio, saulės ir muzikos fiestas fantastiškame Nidos paplūdimyje. Šiemet, kaip ir pernai mūsų šventė vyks ilgiausiomis metų dienomis – per Jonines. Birželio 23-25 mes jus su malonumu kviečiame į šiaurinį Nidos paplūdimį, kur visomis išgalėmis mėgausimės VASARA!

Šventės metu organizuojami 3 paplūdimio tinklinio turnyrai:
2 x 2 mišrios komandos: dieninis paplūdimio tinklinis, 1 moteris + 1 vyras;
3 x 3 mišrios komandos: naktinis paplūdimio tinklinis, sudėtis bet kokia;
4 x 4 mišrios komandos: dieninis paplūdimio tinklinis, komandoje bent 1 moteris/ mergina.

Šventė prasidės jau penktadinio vakarą, kuomet visi susitiksime Nidos prieplaukos vyninėje pasiklausyti „Ministry of Ecology” koncerto ir išjudinti klubus savaitgalio tinklinio kovoms. Šeštadienį vidurdienį, šalia paplūdimio baro „Kupolas” prasidės tinklinio komandų galutinė registracija ir 13 valandą jau skelbsime 2×2 ir 4×4 paplūdimio tinklinio turnyrų startą. Kovos vyks 4 paplūdimio tinklinio aikštelėse atskirose grupėse ir į sekančios dienos kovas pateks tik geriausiai grupėje sužaidusios komandos.

Šeštadienio naktis bus trumpa, karšta ir kupina judesio, nes jau 22 val. prasidės naktinis tinklinio mėgėjų turnyras 3×3 ir žinoma Beach party! Naktiniame tinklinio turnyre komandų sudėtis nereglamentuojama, todėl dalyvauti skatiname tuos, kas dienos metu buvo užsiėmę, tačiau nori dalyvauti mūsų šventėje. Vakarėlyje ant Baltijos kranto visus susirinkusius atostogautojus linksmins nenustygstantys vietoje Neringa FM DJ’ai o savo fantastišką gyvo garso koncertą surengs Lietuvos elektroninės muzikos žvaigždės – duetas „Golden Parazyth”!

Sekmadienį visų laukia atkrintamosios kovos ir patys gražiausi ir atkakliausi finaliniai žaidimai, kuriuos stebėti ir palaikyti savo mėgstamus tinklininkus kviečiame visus, neabejingus sportui.

Mūsų laukia visas savaitgalis su tinkliniu, plačiom šypsenom, fantastiška muzika ir linksmais bendramičiais pačioje gražiausioje Lietuvos vietoje!

Neringa FM Beachball FEST – tai tinklinio, saulės ir muzikos fiesta, skatinanti būti fiziškai aktyviais ir turiningai leisti laisvalaikį. Fizinis aktyvumas, sveikata ir gyvenimo kokybė yra glaudžiai susiję dalykai. Žmogaus kūnui reikia judėti, todėl reguliarus fizinis aktyvumas yra būtinas, norint sveikai gyventi ir išvengti daugelio gyvenimo problemų.

Registracija prasideda Birželio 1 ir tęsis tol, kol bus pasiektas maksimalus komandų skaičius. Mūsų šventės ir tinklinio turnyrai yra skirti mėgėjams, todėl kviečiame registruotis bet kokio lygio tinklininkus!

 REGISTRACIJA button

Neringa FM Beachball Fest 17 NIDA