Neringa FM

Beachball Fest’17: Druskininkai

Druskininkų tinklinio ir muzikos fiesta vyks Gegužės 26-28 dienomis, Druskininkų kurorto šventės metu, kempingo ir Dineikos parko teritorijoje. Beachball FEST’17 paplūdimio tinklinio turnyrai vyks dviejose aikštelėse, esančiose Druskininkų kempingo teritorijoje ir vienoje ypač gražiai įrengtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje, esančioje Dineikos parko teritorijoje, kuri yra visiškai greta Druskininkų kempingo. Beachball FEST’17 Druskininkų fiestos metu vyks net 3 paplūdimio tinklinio turnyrai: vyrų ir moterų dvejetai (miksai), mėgėjiškas 4 x 4 draugų tinklinio turnyras ir 2×2 sniego tinklinio turnyras.

AKVILE logo15min logo

Šventė prasidės jau penktadienio vidurdienį, kuomet Druskininkų kempinge pradės rinktis tinklinio aistruoliai iš visos Lietuvos. Penktadienis bus paskirtas susipažinimui su aikštelėmis, treniruotėms ir parodomąjam profesionalių tinklininkų mini turnyrui, į kurį vakarop kryps visų akys. Vakare visi tinklininkai ir jiems prijaučiantys mėgėjai bus kviečiami į miesto parką, kur virš Druskonių ežero vyks muzikos, šviesos ir fejerverkų šou.

Šeštadienio vidurdienį prasidės tinklinio turnyrai. Vyrų ir moterų miksų turnyrai vyks Druskininkų kempingo aikštelėse, o 4×4 tinklinio turnyas vyks Dineikos parko balto smėlio aikštelėje. Šeštadienis bus įtemptas, nes vyks daug varžybų, kurių metu išaiškės stipriausios grupių komandos, tęsiančios kovą dėl geriausių titulų sekmadienį.

Visos muzikos ir tinklinio fiestos metu Beachball FEST’17 dalyviai turės galimybę naudotis Druskininkų kurorto malonumais – jų lauks 2015 m. ​atnaujintame ​K.​Dineikos ​sveikatingumo ​parke įkurtas​ kaskadinių maudyklių ir pirties kompleksas​, kur visą ​nuovargį bus galima nuplauti​ po natūraliomis vandens kaskadomis​, pavargusius raumenis pašildyti ten pat esančioje pirtyje​, o atsipalaiduoti ir aerojonoterapiniame paviljone pasimėgauti vaistažolių arbata. ​

Įtemptą, linksmą ir kupiną gerų emocijų dieną užbaigs fantastiškos muzikos kupinas šokių vakarėlis tinklininkų kaimelyje Druskininkų kempinge, kur laužo šviesoje savo nepakartojamą pasirodymą grodamas iš kasečių surengs šaunusis JANAS,  savo geriausią muziką susirinkusiems skleis DJ Mamania ir kitos Neringa FM žvaigždės.

Sekmadienį Druskininkų kempingo teritorijoje tinklinio aistruolių lauks rimčiausios kovos, kur atkrintamųjų varžybų metu paaiškės geriausios poros ir draugų ketvertų komandos.

Į sekmadienio atkrintamąsias turnyro rungtynes nepapuoliųjų laukia kita didelė atrakcija – egzotinis paplūdimio tinklinio turnyras ant sniego, kurį rengia Beachball FEST’17 šventės partneriai „Snow arena“. Sniego tinklinis žaidžiamas du prieš du pagal paplūdimio tinklinio taisykles, specialiai tam paruoštoje sniego dangos aikštelėje.

Vakarėjant visų akys kryps į finalines tinklinio kovas tiek Druskininkų kempingo aikštelėse tiek Sniego arenoje, po kurių bus apdovanti geriausi sezono pradžios tinklininkai.

Aquapark logo

REGISTRACIJA button

Neringa FM Beachball FEST 17 Druskininkai