Neringa FM

Beachball Fest 2019 – saulės, muzikos ir sporto mėgėjų FIESTA

Rugpjūčio 10-11 dienomis Nidos šiauriniame paplūdimyje įvyko Beachball Fest 2019 – saulės, muzikos, paplūdimio tinklinio ir teniso mėgėjų fiesta.

Beachball Fest 2019. Jau 12 metų mūsų organizuojamos tinklinio mėgėjų šventės išaugo į paplūdimio tinklinio, teniso, saulės ir muzikos festivalį. Unikalus renginys gražiausioje Lietuvos vietoje, kaip ir kasmet, suburė daugybę laimingų žmonių iš visos Lietuvos, mėgstančių gerą muziką ir sportą.

Viso savaitgalio trukmės šventė orientuota į linksmus žmones, sukvietė į paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyrą, paplūdimio teniso turnyrą ir užtikrino puikią nuotaiką ant jūros kranto. Šventės metu paplūdimy daužėsi kamuoliai, nuolat grojo DJ, vakare įvyko puikus “Beach party” su „Girių dvasiomis“. Sekmadienį vyko atkrintamosios varžybos, finalai ir apdovanojimų ceremonijos.

Pernai išbandytas paplūdimio teniso turnyro prijungimas prie mūsų tinklinio Fiestos pasiteisino, todėl šiemet šios, sparčiai populiarėjančios ir prieinamos kiekvienam sporto šakos mėgėjai buvo sukviesti kovoti dėl geriausių titulų dar didesniu sąstatu.

Ankstesnio sezono paplūdimio tinklinio turnyrų formatas 3×3 taip pat pasiteisino tad ir šiemet žaidėme mišriose komandose 3 prieš 3. Pagrindinė mūsų turnyrų taisyklė liko nepakitusi – kiekvienoje komandoje turėjo būti bent viena mergina o tai užtikrino puikų reginį ant įkaitusio Nidos smėlio.

Paplūdimio tinklinio turnyro 3×3 dalyvių skaičius: 50 komandų;

Paplūdimio teniso dalyvių skaičius: 30 komandų.

Iš visos širdies dėkojame prisidėjusiems prie šios nuostabios sporto šventės gražiausioje Lietuvos vietoje. Ypatingai dėkojame mūsų rėmėjams, be kurių pagalbos būtų labai sunku tai suorganizuoti: LR Sporto rėmimo fondas, savaitraštis „Žmonės“, mineralinis vanduo „Akvilė“, kelionių organizatorius „Piligrimas“.

Daugiau foto akimirkų yra mūsų Facebook galerijoje