Neringa FM

NERINGOS BIČIULIS

Melomanai melomanams, aplink nuostabų pasaulį su plačia šypsena! Neringos bičiulis / Fellow of Neringa yra miksų serija, grojama mūsų bangomis kiekvieną trečiadienio vakarą. Muzikinės valandėlės metu muzikos ir gamtos meilužiai turi galimybę atsiskleisti ir į valandos trukmės kompiliaciją sudėlioti savo mylimą muziką. Muziką, einančią koja kojon su gamta.

Ne paslaptis, kad mūsų vardas siejamas su nepaprasto gamtos grožio kampeliu – Neringa. Dėl šios priežasties atiduodami valandėlę savo eterio klausytojams, muzikantams ar gamtos mylėtojams tikimės, kad ji bus tinkama klausytis vaikštant ar gulint miške, besivoliojant ar žaidžiant tinklinį prie jūros, beklaidžiojant ar besimylint kopose.

Jeigu tu skaitai šį puslapį, reiškiasi tu esi Neringos bičiulis – Fellow of Neringa! Tad mes jau žinome, kad tu negali gyventi be muzikos, myli gamtą ir moki sudėlioti 12-15 muzikinių kūrinėlių į vieną miksą. Dėl to mes galime suteikti tau galimybę muzikos pagalba papasakoti mūsų klausytojams savo istoriją. Dovanojame valandą radijo eterio tau, mielas bičiuli! Atsiųsk mums savo miksą, o mes jį išgrosime mūsų klausytojams, tavo ir mūsų bičiuliams! Tai padaryti visai nesunkiai galima šiais būdais: KONTAKTAI

Naujausios laidos: