Neringa FM

Neringa FM taurė 2020 – buriavimo regata su vėju ir muzika

Regata Neringa FM taurė 2020 įvyks Rugpjūčio 22-23 d. Nidoje. Visus vėjo ir muzikos mylėtojus kviečiame dalyvauti visą savaitgalį vyksiančioje buriuotojų šventėje!

Pramoginė jachtų regata Neringa FM taurė 2020 kviečia buriuotojus smagiai praleisti laiką tiek ant Kuršių marių, tiek ant jų kranto. Regatoje gali dalyvauti visų Lietuvos jachtklubų, organizacijų ir nuosavų jachtų ekipažai bei užsienio jachtos. Šiemet regatos dalyvius sveikins pasikeitęs varžybų vyriausias teisėjas Emilis Valentinaitis. Savaitgalio trukmės varžybose planuojami ne mažiau kaip 3 plaukimai. Regatoje dalyvaujančios jachtos skirstomos į 2 įskaitos grupes:
* Sportinė grupė – jachtos, turinčios galiojantį (2020) ORC CLUB sertifikatą;
* Laisvoji grupė – jachtos neturinčios matavimo liudijimo.

Šeštadienio vakare planuojama buriuotojų vakaronė Nidos uoste su vaišėmis, kurias regatos dalyviams dovanos šventės rėmėjai, ir fantastiška muzika, kurią susirinkusiems gros Neringa FM DJ’s. Muzika yra neatsiejama Neringa FM regatos dalis, todėl visi dalyviai skatinami turėti bent po vieną muzikos šaltinį savo jachtose, iš kurių skambėtų Neringa FM – amžinų atostogų garso takelis. Visos regatos metu skambės specialiai šiai šventei sudėliotas garso takelis, plaukiantis kartu su varžybų dalyviais ir Nidos vėju.

Greičiausiems Neringa FM taurė 2020 dalyviams atiteks Neringa FM unikalios taurės, kiekvienos grupės prizininkai pasipuoš specialiai šiai regatai kurtais marškinėliais, jiems taip pat atiteks ir fantastiški rėmėjų prizai.

Viskas ko reikia, kad įvyktų puikus buriuotojiškas renginys – suplanuota! Belieka jums suplanuoti savo laiką, suburti savo įgulą, užsiregistruoti ir sudalyvauti!

Registracija, paspaudus ant logotipo žemiau:

Regatos.lt logo permatomas