Neringa FM

Liquid Sessions: Baltic Champions | Raketa

liquid-sessions

Dar vienai sesijai į Raketą sugrįžtą Vilnietiško drum&bass selektoriai. Šįkart svečiuose, ne tik liquid, bet ir jungle muzikos srovę atstovaujantys drumandbass.lt nariai.

✯✯✯ DOCTAH JAHNGLE aka CR-EDIT (Baltijos Čempionai) ✯✯✯
✯✯✯ GRASSHOPPER (Baltijos Čempionai) ✯✯✯


Bio:

Cr-edit aka Doctah Jahngle (junglist.lt, Bass In Ya Face, Baltic Champions, LRT Opus) Vilnius, LT

Džiunglių daktaras vardu Cr-edit’as arba Doctah Jahngle, senovėje vadinesis: CR, Chromas ir DJ Romas – yra Baltic Champions komandos narys bei vienas pirmuju #jungle grojikų Lietuvoje. Šiuo metu su kolega GrassHopper kiekviena penktadienio vakarą šeimininkauja Baltijos Čempionu laidoje per LRT Opus. Dar prieš metus toje pačioje radijo stotyje jo kalba penktadieniais virsdavo Džiunglių balsu, o gilioje praeityje su kolega JaZzy ZIP FM eteryje, jis kūrė Amenų Brolių sektą – vienijančia laužytų ritmų fanatikus. Pavadinimai ir neženklios smulkmenos keitėsi, bet aistra džiunglėms ne. Geriausias žodis apibudinantis už pulto skleidžiamas vibracijas – Džia Džia – nuo senosios mokyklos Jungle, breakbeat ar drum and bass garsų, iki į stilistikos rėmus netelpančio mash up su jamaikietiškos muzikos prieskoniais.

Grasshoper (drumandbass.lt, GhettoRolls, Baltic Champions, LRT Opus) Vilnius, LT

Įtakojamas įvairių muzikos stilių, Grasshopper savo diskžokėjaus karjerą pradėjo būdamas 16 metų, mažuose, privačiuose vakarėliuose, su Electro ir Progressive House garsais. Tuo pat metu save realizavo ir kaip organizatorius dirbęs su tuometiniais populiariaisiais klubais. Sulaukęs 20-ties, atrado laužyto ritmo žavesį ir kurį laiką turtinęs fonoteką BreakBeat stiliaus rėmuose,
netrukus galutinai užsikrėtė 175±5 dūžių per minutę greičiu. Savęs nevaržantis Grasshopper’is nebijo eksperimentuoti su muzikiniais stiliais, kuriuose dominuoja žemas dažnis ir laužytas ritmas, tačiau didžiąją savo širdies dalį atiduoda #DrumnBass muzikai.

KAINA: Su RSVP įėjimas 1EUR iki 01:00 val, kitiems 3EUR (registracija vyks iki 2016 12 09 20:00).
LAIKAS: 12 10 (šeštadienis) nuo 23 val.
VIETA: Bangų g. 5A, Raketa, Klaipėda