Neringa FM

Borderless: 1st B-Day Celebration

borderless-cover

Sound is borderless. Some can argue, most will agree.
Tokia mantra besivadovaudami 4 lietuviai išeiviai praeitų metų sausį surėmė pečius ir pasaulį išvydo atsinaujinęs Borderless projektas.

Kas 2 savaites kviesdamiesi svečius iš viso pasaulio ir transliuodami laidas Neringa FM ir Barcelona City FM bangomis, vyručiai jau išleido 28 laidas ir spėjo ‘aplankyti’ kone puse Europos bei ‘pabuvoti’ abiejose Amerikose. Tarp svečių, jau padovanojusių savo mixus laidai, tokie vardai kaip Estimulo, Dima Studitsky, B.G. Baarregaard, Vincenzo Perez, the Beat Broker, Private Agenda, Julian Sanza, Sequencers, Ilya Santana music,Roberto Rodriguez, dj ShmeeJay, Rishi K. ir pluoštas vietinių herojų tarp kurių žiba Loranas Vaitkus, Darius Vaikas, zoé zoe, Serial Experiments,Monsoon Season, CRange aka Tanzen. ir Mario Moretti.

Taip jau atsitiko, kad šįkart Borderless ekipa yra ne stripriausios sudėties, kadangi Edvardas Rut neturi galimybės atvykti iš saulėtosios Barcelonos, tad jį prie pulto pakeis visai neseniai mūsų laidoje svečiavęsis ir puikų 80’s boogie funk mixą susukęs, lietuviškasis (italo) disco donas ir Roterdamo Bordello A Parigi vinilus leidžiantis, Mario Moretti.

Šeštadienio vakaras bus speigingas, bet mes pasirūpinsim, kad visi, užsukę paminėti mūsų pirmosios kuklios sukakties drauge, kaip reikiant sušiltų!

Šventinę nuotaiką žarsto ir geležį kaitina:

midnattssoula (Borderless, NO/LT)

Svengãlik (Borderless, DK/LT)

Oktenk (Borderless, UK/LT)

+
Mario Moretti (Bordello a Parigi, LT)

Borderless soundcloud:

Įėjimas nemokamas.