Neringa FM

Tinklinis, tenisas ir muzika – BEACHBALL FEST 2018

2018 metais Liepos 6-8 dienomis surengsime galingą saulės, muzikos, paplūdimio tinklinio ir teniso šventę Neringa FM Beachball FEST 2018. Ne bet kur, o žinoma Nidoje! Jūra, smėlis, paplūdimio tinklinio turnyras, paplūdimio teniso turnyras, naktinis tinklinis, beach party, koncertai, laimingi draugai ir fantastiška nuotaika!

Naujas sezonas atneša nemažai permainų, apie kurias norime jums pranešti iš anksto. Visų pirma – paplūdimio tenisas. Kadangi Beachball Fest 2018 yra ne tik sporto ir turiningo laivalaikio šventė, bet ir sportiško gyvenimo būdo mada, šiemet prie mūsų fiestos prijungiame ir šios, sparčiai populiarėjančios sporto šakos/ laisvalaikio pramogos turnyrą.

Pakitęs tinklinio turnyro formatas

Antra sezono naujiena – paplūdimio tinklinio turnyro formatas. Šiemet žaisime mišriose komandose 3 prieš 3. Pagrindinė mūsų turnyrų taisyklė lieka nepakitusi – kiekvienoje komandoje turės būti bent viena mergina, tačiau žaisime ne 4 prieš 4, kaip tai darėme 10 metų iki šiol, bet 3 prieš 3. Komandje negalės dalyvauti daugiau kaip vienas profesionalus tinklininkas.

Paplūdimio tinklinio ir teniso mėgėjų lygis pastaruoju metu ženkliai pakilo. Lietuvos didmiesčiuose atsirado nemažai naujų uždarų paplūdimio sporto arenų, kur tinklinio ir teniso aistruoliai treniruojasi ištisus metus, o tai sąlygoja geresnę jų fizinę formą ir taisyklingesnį žaidimą. Norėdami įtraukti kuo daugiau žmonių į paplūdimio tinklinį, savo turnyruose sudarome sąlygas varžytis įvairaus lygio sportininkams, tačiau mylime ir negalime nusisukti nuo gerai žaidžiančių tinklininkų. Būtent dėl šių sąlygų šiemet nusprendėme visiems pasiūlyti kompromisą, organizuodami Beachball Fest paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyrą, žaidžiant mišriose 3 žaidėjų komandose.

Pakitusi programa

Šiemet taipogi laukia pakitusi šventės programa. Kadangi Liepos 6-oji yra ne darbo diena, o mėgautis tinkliniu, tenisu ir vasara norime su jumis kartu visas 3 laisvas dienas, palikdami sekmadienį atsipalaiduoti, šiais metais adaptuojame šventės programą atitinkamai. Jau penktadienį, Liepos 6, pradėsime sporto mėgėjų turnyrus, visą dieną paplūdimy kovodami grupėse, šeštadienį, Liepos 7, stipriausios komandos susirungs atkrintamosiose kovose ir sužais finalus. Šeštadienio naktį laukia naktinis paplūdimio tinklinio turnyras ir pašėlęs ‘beach party’. Sekamdienį, Liepos 8 dieną visi susitiksime paplūdimy pailsėti, turėsime galimybę iškviesti į aikšteles stipriausius ir susirungti su turnyrų prizininkais, besidalindami savaitgalio įspūdžiais.

Išankstinę komandų registraciją jau pradėjome. Šiemet daug dėmesio skirsime renginio kokybei, todėl šiuo metu intensyviai ieškome mūsų fiestos rėmėjų ir savanorių. Jeigu esate vienas iš jų ir norite eiti koja kojon su smagiausia sporto fiesta gražiausiame Lietuvos kampeyje – nesidrovėkite ir susisiekime. Savanoriai turi išmanyti paplūdimio tinklinio ar teniso taisykles, o rėmėjams jokių reikalavimų neteikiame :) Faktas tas, kad ir vieni ir kiti turės daug privilegijų ir gaus daug dėmesio ;)

Linksmybės

Kadangi mūsų šventės formatas yra sporto Fiesta, didelį dėmesį savo šventėje skiriame ne tik sportui, bet ir muzikai. Nuo pat penktadienio vidurdienio mūsų palapinėje savo muzika su jūra ir visais susirinkusiais dalinsis nemažas būrelis melomanų. Atrinkome jums labiausiai vasarą Nidoje atspindinčią muziką grojančius DJ’us, kurie palaikys sportiškai linksmą atmosferą paplūdimyje ir leis mėgautis nerūpestingomis atostogomis Nidoje. Fiestos metu prie DJ pulto stos Neringa FM artistai: Audrius Kaštonas, Marius Stavaris, Žilvinas Noruišis, DJ Valdemaras, Artiom Soldatov, Lukas Každailis, Logeshen Moorgan (Maxi) ir Rokelis Mono.

Mūsų tinklinio ir teniso Fiesta vyks šiauriniame Nidos paplūdimyje, greta Kupolo, kur šio ilgiausio vasaros savaitgalio naktimis vyks „Pudra“. Šiemet tai jau trečiasis karnavalas paplūdimy, kurio organizatoriai ragina dalyvius judėti į platesnį muzikinį, socialinį ir meno lygmenį. „Pudra“ judėjimo pagdindinė idėja yra žmogaus laisvė būti bet kuo. Dirbdami su įvairiais menininkais Pudra organizatoriai kuria instaliacijas, dekoracijas ir kitus vizualius menus. Pernai šventės metu paplūdimys virto į didelę vestuvių šventę, tad šiemet karnavalo dalyviai švęs medaus mėnesį.

Ilgasis savaitgalis Nidos paplūdimyje žada daug liksmų pramogų tiek sportininkams, tiek melomanams, tiek menininkams, tad belieka susikrauti kuprines ir patraukti jūros link.

Renginio promo Facebooke

Čia rasite mūsų mielų muzikantų, kurie džiugins mus savo linksmomis melodijomis šventės metu, Promo miksus: